FE. Čilėje iš „pole“ pozicijos startuos L. di Grassi

logo 2019 Sausio 26 d. 18:25, Formula-E

„Audi“ komandos sportininkas Lucas di Grassi buvo greičiausias šiandien Santjago mieste, Čilėje, vykusioje „Formulės-E“ kvalifikacijoje ir iškovojo „pole“ poziciją.

Brazilas, vieną ratą įveikęs per 1 min. 8,290 sek., puse sekundės pranoko „Nissan e.dams“ pilotą Sebastieną Buemį.

Puikiai šį kartą kvalifikacijoje pasirodė čempionato naujokas Pascalis Wehrleinas. Kvalifikacijoje greičiu pranokęs „Audi“ sportininką Danielį Abtą, vokietis iškovojo trečią startinę poziciją.

Geru rezultatu gali pasigirti ir kitas naujokas - Stoffelis Vandoorne‘as. Belgas Čilėje vykusioje kvalifikacijoje liko penktas, aplenkęs „Virgin“ atstovą Samą Birdą.

Šį kartą nesisekė stipriausiems čempionato pilotams. Čempiono titulą ginantis Jeanas-Ericas Vergne‘as liko tik tryliktas, o čempionato lyderis Jerome‘as d‘Ambrosio startuos tik iš 21-os pozicijos.

„Formulės-E“ lenktynės Santjago mieste prasidės 21:00 val. Lietuvos laiku. Tiesioginę lenktynių transliaciją bus galima žiūrėti per „Eurosport 1“ kanalą.

Atnaujinta.

Teisėjai diskvalifikavo taisyklėms nusižengusį L. di Grassį, tad brazilas lenktynes turės pradėti iš rikiuotės galo.