FE. Londone surengtoje kvalifikacijoje sublizgėjo A. Giovinazzi, „pole“ vėl iškovojo J. Dennisas

logo 2022 Liepos 31 d. 14:20, Formula-E / LAT Images

Londone antrą kartą šį savaitgalį surengtoje „Formulės-E“ kvalifikacijoje vėl „pole“ poziciją iškovojo „Andretti“ komandos sportininkas Jake‘as Dennisas. Bet didžiausią staigmeną pateikė viso sezono metu blankiai atrodęs čempionato naujokas Antonio Giovinazzi.

Italas iki šiol nė karto kvalifikacijoje nebuvo patekęs į atkrintamuosius važiavimus, o lenktynėse aukščiausią iškovota pozicija - šešiolikta.

Sekdamas komandos draugo Sergio Sette Camaros, kuris vakar startavo ketvirtas, pavyzdžiu, A. Giovinazzi šiandien pateko į atkrintamuosius važiavimus, įveikė praėjusių metų čempioną Nycką de Vriesą ir pateko į pusfinalį, kuriame nusileido Lucasui di Grassi, bet iškovojo trečią startinę poziciją.

Minėtasis L. di Grassi finale į kovą dėl „pole“ pozicijos stojo su vakar lenktynėse triumfavusiu J. Dennisu. bet britas vėl buvo greičiausias. Varžovą pranokęs 1 sek., „Andretti“ sportininkas iškovojo pirmą startinę poziciją.

Į atkrintamuosius kvalifikacijos važiavimus nepateko čempionato lyderis Stoffelis Vandoorne‘as. Tiesa, to nepavyko pasiekti ir pagrindiniams jo varžovams.

S. Vandoorne‘as Londone surengtoje kvalifikacijoje liko tik tryliktas. 24 taškais nuo jo atsiliekantis Mitchas Evansas startuos greta jo.

45 taškais nuo čempionato lyderio atsiliekantis Jeanas-Ericas Vergne‘as iškovojo dešimtą startinę poziciją. O Edoardo Mortara, čempionate užimantis trečią vietą, kvalifikacijoje liko tik 17-as.

Antrosios šio savaitgalio FE lenktynės Londono trasoje prasidės 17:00 val. Lietuvos laiku.