FE. Londone surengtose lenktynėse triumfavo J. Dennisas

FE. Londone surengtose lenktynėse triumfavo J. Dennisas
logo 2022 Liepos 30 d. 19:03, Formula-E / Sam Bloxham

Šiandien Londone surengtose „Formulės-E“ lenktynėse triumfavo ir pirmą pergalę sezone iškovojo „Andretti“ komandos sportininkas Jake‘as Dennisas. Tuo tarpu antroje vietoje finišavęs Stoffelis Vandoorne‘as stipriai padidino persvarą prieš varžovus lenktynininkų įskaitoje.

Jei prieš mėnesį vyko atkakli kova dėl čempiono titulo tarp keturių sportininkų, tai po šiandienos lenktynių čempionate pirmaujančio S. Vandoorne‘o persvara prieš artimiausią varžovą išaugo iki 26 taškų. O iki sezono pabaigos liko tik 3 lenktynės.

Kvalifikacijos nugalėtojas J. Dennisas sėkmingai pradėjo šios dienos lenktynes ir kontroliavo situaciją. S. Vandoorne‘as stengėsi neatsilikti nuo lyderio ir jį spausti, bet komanda ne kartą perspėjo belgą be reikalo nerizikuoti.

J. Dennisas finišo liniją kirto pirmas, antroje vietoje likusį S. Vandoorne‘ą aplenkęs 2,2 sek. Tai pirmoji brito ir „Andretti“ komandos pergalė po BMW pasitraukimo iš čempionato.

Ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo kitas „Mercedes“ komandos lenktynininkas Nyckas de Vriesas, varžybų pabaigoje atlaikęs Nicko Cassidy spaudimą ir atakas. O stipriausiųjų penketuką užbaigė kitas „Andretti“ komandos lenktynininkas Oliveris Askew.

Vienam iš S. Vandoorne‘o varžovų kovoje dėl titulo Mitchui Evansui pavyko prasibrauti į pirmąjį dešimtuką ir finišuoti šeštoje vietoje. Tuo tarpu kitiems sportininkams visai nesisekė. Kurį laiką čempionate pirmavęs Edoardo Mortara jau pačioje lenktynių pradžioje neišvengė susidÅ«rimo su Samu Birdu. Tuo tarpu Jeanui-Ericui Vergne‘ui nepavyko išvengti kontakto su Sebastienu Buemi.

Nesėkmingai lenktynės susiklostė Sergio Sette Camarai. Kvalifikacijoje iškovojęs ketvirtą vietą, brazilas šios dienos varžybose vienu metu važiavo trečias, bet vėliau ėmė ristis rikiuote žemyn, kol galų gale paskutiniame rate visai sustojo ir vėl neiškovojo nė vieno taško.

RezultataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. sidlauskis 0
2. CifrOoZ 0
3. pavojus 0
4. ramudu 0
5. vytukas1977 0