FE. Maroke nugalėjęs E. Mortara tapo čempionato lyderiu

FE. Maroke nugalėjęs E. Mortara tapo čempionato lyderiu
logo Liepos 02 d. 20:25, Formula E / Sam Bloxham

Maroke surengtose „Formulės-E“ lenktynėse varžovų spaudimą atlaikęs ir pergalę iškovojęs „Venturi“ pilotas Edoardo Mortara tapo nauju čempionato lyderiu.

Varžybas sėkmingai pradėjo kvalifikacijos nugalėtojas Antonio Felixas da Costa, po starto išlaikęs lyderio poziciją. Bet vėliau jį aplenkė minėtasis E. Mortara.

Dar prieš šį etapą A. F. da Costa pasižadėjo padėti komandos draugui Jeanui-Ericui Vergne‘ui kovoje dėl čempiono titulo. Tad po to, kai prancūzas aplenkė Mitchą Evansą ir pakilo į trečią vietą, A. F. da Costa jį praleido į priekį iki finišo likus 10 minučių.

J.-E. Vergne‘ui nepavyko priartėti prie E. Mortaros, tad „DS Techeetah“ komanda vėl liepė savo sportininkams apsikeisti pozicijomis.

A. F. da Costa pavijo lenktynių lyderį, bet negalėjo jo aplenkti. Tuo tarpu J.-E. Vergne‘as dėl perkaitusios baterijos buvo priverstas sumažinti tempą.

Atlaikęs varžovų spaudimą, E. Mortara finišavo pirmas ir džiaugėsi iškovota pergale, tuo tarpu A. F. da Costa turėjo pasitenkinti antra vieta.

Lenktynių pabaigoje J.-E. Vergne‘ą aplenkęs M. Evansas užlipo ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio.

Poziciją lenktynių pabaigoje prarado ir praėjusio sezono nugalėtojas Nyckas de Vriesas, kuris nusileido Lucasui di Grassi ir finišavo šeštas.

Puikiai lenktynėse pasirodė iki šiol čempionate pirmavęs „Mercedes“ lenktynininkas Stoffelis Vandoorne‘as. Startavęs iš 20-os pozicijos, belgas įveikė ne vieną varžovą ir finišavęs aštuntas iškovojo kelis taškus.

RezultataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos