FE. Maroke su apgadintu bolidu „pole“ iškovojo S. Birdas

FE. Maroke su apgadintu bolidu „pole“ iškovojo S. Birdas
logo Sausio 12 d. 14:38, Formula-E

„Virgin“ komandos lenktynininkas užfiksavo geriausią rezultatą ir iškovojo „pole“ poziciją šiandien Maroke vykusioje „Formulės-E“ kvalifikacijoje.

NIO ekipos pilotas, po trečios grupės važiavimų, susidūrė su techninėmis problemomis ir techninio aptarnavimo zonoje trenkėsi į priešais jį buvusį Robino Frijnso automobilį, o pastarasis atsitrenkė į komandos draugo S. Birdo bolido galą. Tad britas paskutinę kvalifikacijos dalį turėjo pradėti su apgadintu difuzoriumi. Bet net ir tai nesutrukdė sportininkui užfiksuoti geriausią rezultatą ir iškovoti „pole“ poziciją Maroke.

Britas kvalifikacijoje vos 0,046 sek. pranoko čempiono titulą ginantį Jeaną-Ericą Vergne‘ą. Tuo tarpu pirmųjų penktojo sezono lenktynių nugalėtojas Antonio Felixas da Costa startuos trečias.

Grupės važiavimuose geriausią rezultatą užfiksavęs „Nissan“ pilotas Sebastienas Buemi paskutinėje kvalifikacijos dalyje liko ketvirtas, o penktoji startinė pozicija atiteko kitam BMW komandos sportininkui Alexanderiui Simsui.

Treniruotėje buvęs greičiausias „Jaguar“ lenktynininkas Mitchas Evansas paskutinėje kvalifikacijos dalyje liko paskutinis, tad turėjo pasitenkinti šešta vieta.

Nedaug iki patekimo į paskutinę kvalifikacijos dalį pritrūko čempionato debiutantui Pascaliui Wehrleinui. Vokietis kurį laiką buvo šeštas, bet paskutinę akimirką jį aplenkė minėtasis A. Simsas. Buvęs F-1 pilotas debiutinėse lenktynėse startuos iš septintos pozicijos.

Tuo tarpu kitam buvusiam F-1 pilotui Stoffeliui Vandoorne‘ui nepasisekė. Dėl technikos gedimo belgas negalėjo užfiksuoti įskaitinio rezultato, tad varžybas Maroke turės pradėti iš rikiuotės galo.

Šiandien Maroke vyksiančios „Formulės-E“ lenktynės prasidės 16:45 val. Lietuvos laiku. Varžybų transliaciją bus galima stebėti per „Eurosport 1“ kanalą.

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas