FE. Meksikoje vykusioje kvalifikacijoje greičiausias P. Wehrleinas

logo 2019 Vasario 16 d. 21:22, Formula-E

Meksikoje vykusioje „Formulės-E“ kvalifikacijoje geriausią rezultatą užfiksavo ir „pole“ poziciją iškovojo čempionato naujokas Pascalis Wehrleinas.

Vokietis, paskutinėje važiavimų dalyje, vieną trasos ratą įveikė per 59,347 sek. ir trimis dešimtosiomis sekundės dalimis pranoko antroje vietoje likusį „Audi“ ekipos atstovą Lucasą di Grassį.

Pirmą kartą FE karjeroje į paskutinę kvalifikacijos dalį pateko kitas čempionato naujokas Felipe Massa. „Venturi“ sportininkas kovoje dėl „pole“ pozicijos nusileido tik dviem varžovams ir važiavimus baigė trečias. Greta brazilo iš ketvirtosios pozicijos startuos „Nissan“ komandos lenktynininkas Oliveris Rowlandas.

Pirmose penktojo sezono lenktynėse nugalėjęs BMW atstovas Antonio Felixas da Costa paskutinėje kvalifikacijos dalyje pranoko tik Sebastieną Buemį, tad startuos penktas.

Čempionato lyderis Samas Birdas kvalifikacijoje susidūrė su technikos gedimu ir liko paskutinis. Tuo tarpu antrą vietą lenktynininkų įskaitoje užimantis Jerome‘as d‘Ambrosio startuos tik devynioliktas.

Greičiu neišsiskyręs čempionato naujokas Stoffelis Vandoorne‘as užfiksavo tik dvidešimtą rezultatą.

„Formulės-E“ lenktynės Meksikoje prasidės šiandien 23:50 val. Lietuvos laiku. Varžybų transliaciją bus galima stebėti per „Eurosport 1“ TV kanalą.