FE. N. de Vriesas antras sezono lenktynes pradės iš „pole“ pozicijos

logo Sausio 29 d. 16:39, Formula-E

Praėjusių metų „Formulės-E“ čempionas Nyckas de Vriesas tęsia puikų pasirodymą Saudo Arabijoje. Vakar nugalėjęs pirmose sezono lenktynėse, šiandien olandas iškovojo „pole“ poziciją, antroje vietoje likusį Edoardo Mortarą aplenkęs 0,005 sek.

Pakeliui link finalinių važiavimų, N. de Vriesas įveikė dukart FE čempionus Jeaną-Ericą Vergne‘ą ir Lucasą di Grassį. O finale stojo į kovą su pastarojo komandos draugu Edoardo Mortara. Pirmame trasos sektoriuje olandas varžovą pranoko trimis dešimtosiomis sekundės dalimis. Bet E. Mortara sumažino atsilikimą antrame ir kirtęs finišo liniją varžovui nusileido vos 0,005 sek.

Pozicijas antroje startinėje eilėje pasidalins pusfinalio važiavimuose varžovams pralaimėję Robinas Frijnsas ir L. di Grassi.

„Nissan“ komandos lenktynininkas Oliveris Rowlandas kvalifikacijoje liko septintas, bet už vakar vykusių lenktynių metu sukeltą incidentą, britui bus pritaikyta 3 starto pozicijų bauda.

Vakar buvęs greičiausias kvalifikacijoje, o lenktynėse dėl savo klaidos likęs antras, Stoffelis Vandoorne‘as šiandien net nepateko tarp dešimties greičiausių sportininkų. Belgas liko dvyliktoje vietoje.

Kvalifikacijoje nepasisekė „Jaguar“ atstovui Mitchui Evansui. Kivis kliudė apsauginę sieną ir liko tik penkioliktas.

Pirmose sezono lenktynėse taškus iškovojęs Oliveris Askew buvo greičiausias tarp čempionato naujokų. Sportininkas užfiksavo 16-ą rezultatą. Kiti naujokai pasirodė prasčiau. Danas Ticktumas liko 18-as, o Antonio Giovinazzi - 20-as.

Antrosios FE sezono lenktynės Saudo Arabijoje prasidės šiandien 18:50 val. Lietuvos laiku.