FE. Niujorke surengtoje kvalifikacijoje pirmąją „pole“ iškovojo N. Cassidy

logo 2022 Liepos 16 d. 17:41, Formula-E / Sam Bloxham

Finale įveikęs Stoffelį Vandoorne‘ą, Nickas Cassidy Niujorke surengtoje „Formulės-E“ kvalifikacijoje iškovojo „pole“ poziciją.

Nors ir nusileido varžovui, S. Vandoorne‘as gali džiaugtis iškovota antra vieta, nes jo varžovams kovoje dėl čempiono titulo sekėsi daug prasčiau.

Čempionate pirmaujantis Edoardo Mortara buvo nepakankamai greitas ir nepateko į atkrintamuosius kvalifikacijos važiavimus. Šveicaras liko devintas.

Dar prasčiau sekėsi Mitchui Evansui ir Jeanui-Ericui Vergne‘ui. Sportininkams užfiksuoti geresnius rato įveikimo laikus sutrukdė lietus. Tad M. Evansas liko 14-as, o J.-E. Vergne‘as - 16-as.

S. Vandoorne‘as grupės važiavimuose buvo tik trečias. Bet ketvirtfinalyje įveikė Alexą Simsą, pusfinalyje Lucasą di Grassį, o finale nusileido N. Cassidy vos 0,008 sek.

L. d Grassi ir Pascalis Wehrleinas lenktynes Niujorke pradės atitinkamai iš trečios ir ketvirtos pozicijų. Už jų startuos Sebastienas Buemi ir A. Simsas.

Buvęs greičiausias treniruotėse, Antonio Felixas da Costa kvalifikacijoje liko tik dešimtas. O praėjusių metų čempionas Nyckas de Vriesas užfiksavo 11-ą rezultatą.

Pirmosios šio savaitgalio FE lenktynės Niujorke prasidės 19:50 val. Lietuvos laiku.