FE. Paryžiuje „pole“ poziciją iškovojo P. Wehrleinas

logo 2019 Balandžio 27 d. 14:15, Formula-E

Paryžiuje vykusioje „Formulės-E“ kvalifikacijoje geriausią rezultatą užfiksavo ir „pole“ poziciją iškovojo „Mahindra“ komandos lenktynininkas Pascalis Wehrleinas. Tai antroji naujoko „pole“ čempionate.

Paskutinėje kvalifikacijos dalyje, kurioje varžosi šeši sportininkai, vokietis trasoje pasirodė priešpaskutinis. Sportininkas vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 00,383 sek. Paskutinis trasoje pasirodęs „Nissan“ atstovas Oliveris Rowlandas varžovo rezultato nepagerino, tad tenkinosi antra vieta.

Trečioji startinė pozicija atiteko kitam „Nissan“ komandos lenktynininkui Sebastienui Buemi.

Paskutinėje važiavimų dalyje Robinas Frijnsas, greičiu pranokęs Felipę Massą ir Jerome‘ą d‘Ambrosio, iškovojo ketvirtą startinę poziciją.

Čempionate tik nuo J. d‘Ambrosio atsiliekantis ir antrą vietą užimantis BMW atstovas Antonio Felixas da Costa kvalifikacijoje liko tik šešioliktas.

Aštuntosios FE sezono lenktynės Paryžiaus miesto trasoje prasidės šiandien 17:00 val. Lietuvos laiku. Lenktynes bus galima stebėti per „Eurosport“ TV kanalą.