FE. Paskutinėje sezono kvalifikacijoje greičiausias A. F. da Costa

FE. Paskutinėje sezono kvalifikacijoje greičiausias A. F. da Costa
logo Rugpjūčio 14 d. 08:35, Formula E / Sam Bloxham

Paskutinėje šių metų „Formulės-E“ sezono kvalifikacijoje, surengtoje Seulo miesto trasoje, Pietų Korėjoje, geriausią rezultatą užfiksavo „DS Techeetah“ sportininkas Antonio Felixas da Costa.

Kvalifikaciniuose važiavimuose skirtingai sekėsi dėl čempiono titulo kovojantiems sportininkams. Stebuklo paskutinėse sezono varžybose prireiks antrą vietą čempionate užimančiam Mitchui Evansui. „Jaguar“ sportininkui tikrai būtų pravertę trys už „pole“ poziciją skiriami taškai. Bet M. Evansas ne tik neiškovojo „pole“, bet net nepateko į atkrentamuosius važiavimus ir startuos tik iš 13-os pozicijos. Kai tuo tarpu pagrindinis jo varžovas, čempionate 21 taškais pirmaujantis, Stoffelis Vandoorne‘as lenktynes pradės ketvirtas.

Kvalifikacijos finale greičiausias buvo A. F. da Costa, greičiu pranokęs vakar viltis iškovoti titulą palaidojusį Edoardo Mortarą. Pastarasis pusfinalyje įveikė S. Vanddorne‘ą, kuris liko ketvirtas. O A. F. da Costai pusfinalyje nusileidęs Jake‘as Dennisas liko trečias.

Kvalifikacijos staigmena tapo Dano Ticktumo pasirodymas. Pirmą kartą į atkrentamuosius kvalifikacijos važiavimus patekęs britas ketvirtfinalyje pralaimėjo E. Mortarai ir iškovojo septintą startinę poziciją.

Debiutinis sezonas anksčiau laiko baigėsi buvusiam F-1 pilotui Antonio Giovionazzi. Vakar vykusių važiavimų metu rankos traumą patyręs italas praleis finalines lenktynes. Jį pakeis Sacha Fenestrazas, kuris kitais metais atstovaus „Nissan“ komandai.

Paskutinės šių metų „Formulės-E“ lenktynės Seulo miesto trasoje prasidės šiandien 10:00 val. Lietuvos laiku.

RezultataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas