FE. Pergalę Seule iškovojęs M. Evansas tęsią kovą dėl čempiono titulo

FE. Pergalę Seule iškovojęs M. Evansas tęsią kovą dėl čempiono titulo
logo Rugpjūčio 13 d. 12:18, Formula-E / LAT Images

Pergalę šiandien Seule, Pietų Korėjoje, surengtose „Formulės-E“ lenktynėse iškovojęs ir atsilikimą nuo čempionato lyderio Stoffelio Vandoorne‘o beveik per pusę sumažinęs „Jaguar“ sportininkas Mitchas Evansas rytoj vyksiančiose finalinėse varžybose kovos dėl pirmojo čempiono titulo.

M. Evansas į pirmąją vietą iš trečios pakilo jau pirmame rate po starto, kai aplenkė Lucasą di Grassį ir kvalifikacijos nugalėtoją Oliverį Rowlandą.

Lenktynininkams nespėjus įveikti pirmojo rato, varžybas šlapioje Seulo miesto trasoje teko stabdyti po to, kai dėl prasto matomumo dalis sportininkų neįveikė vieno iš posūkių ir trenkėsi į apsauginę sieną. Avarijoje viso sudalyvavo net 8 pilotai ir tik du iš jų vėliau tęsė pasirodymą.

Lenktynes pratęsus, pirmasis trejetukas išliko nepakitęs. M. Evansas kontroliavo situaciją ir finišo liniją kirto pirmas. Už jo finišavo O. Rowlandas, kuriam pirmame rate pavyko aplenkti L. di Grassį ir susigrąžinti vieną iš prarastų pozicijų. O ant paskutinio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo minėtasis L. di Grassi.

Varžybos baigėsi sportininkams važiuojant paskui saugos automobilį. Pastarojo trasoje prireikė po to, kai lenktynių pabaigoje į apsauginę sieną trenkėsi Alexas Simsas, kuris startavo iš 21-os pozicijos, bet buvo pakilęs iki devintos.

S. Vandoorne‘as nors ir finišavo penktas, toliau pirmauja čempionate. Jo persvara prieš pergalę iškovojusį M. Evansą siekia 21 tašką. O rytoj sportininkas galės daugiausiai iškovoti 29 taškus.

Edoardo Mortara šios dienos lenktynėse baigė savo kovą dėl čempiono titulo. Šveicaras neišvengė susidūrimo su Jeanu-Ericu Vergne‘u, o antroje varžybų pusėje baigė pasirodymą prakiurus padangai.

Dar prieš lenktynes, kvalifikacijoje, baigėsi minėtojo J.-E. Vergne‘o kova dėl čempiono titulo. Prancūzui reikėjo iškovoti „pole“ poziciją, bet sportininkas varžybas pradėjo tik iš devintos pozicijos. O šiandien vykusiose lenktynėse finišavo šeštas.

RezultataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas