FE. „Porsche“ pirmoji pristatė „Gen3“ bolidą

FE. „Porsche“ pirmoji pristatė „Gen3“ bolidą
logo 2022 Lapkričio 08 d. 12:44, Porsche

„Porsche“ tapo pirmąja komanda, oficialiai pristačiusi savo trečios kartos „Formulės-E“ automobilį - „99X Electric Gen3“.

Pristatymo metu taip pat buvo pristatyta ir pakitusi lenktynininkų pora. Jai kitais metais atstovaus Pascalis Wehrleinas ir FE čempionas Antonio Felixas da Costa, kuris pakeis komandą palikusį Andrę Lottererį.

„Porsche“ kartu su DS ir „Jaguar“ bandymų metu įveikė daugiausiai kilometrų su naujuoju „Gen3“ bolidu. Jos taip pat turėjo daugiausiai problemų su įkraunama energijos kaupimo sistema (RESS).

Kalbėdamas apie „Gen3“ bandymus, „Porsche“ FE sporto direktorius Florianas Modlingeris sakė kad, kitais metais daugelis turėtų susidurti su problemomis, nes tai bus naujas automobilis.

„Mūsų tikslas buvo labai anksti išvažiuoti į trasą. Tai padarėme birželį. Kol nesusidūrėme su problemomis, pirmieji bandymai vyko sklandžiai“, - sakė F. Modlingeris.

„Negaliu pasakyti ir tikrai nežinau, kiek problemų turėjo kiti. Bet žinau, kad viską kontroliuoja FIA ir jie žino apie problemos ir jų priežastis.“

„Mes sutelkėme dėmesį ties savo programa. Taip, turėjome problemų, dėl to nepavyko pilnai įvykdyti visos programos. Tačiau likusiuose bandymuose stengsimės padaryti viską, ką galime, kad visose srityse pasistūmėtume į priekį. Akivaizdu, kad tai evoliucija, tad savo programą vykdysime žingsnis po žingsnio.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983