FE. Romoje surengtoje kvalifikacijoje varžovus greičiu pranoko S. Vandoorne‘as

FE. Romoje surengtoje kvalifikacijoje varžovus greičiu pranoko S. Vandoorne‘as
logo 2022 Balandžio 09 d. 13:32, Formula-E

Mercedes“ lenktynininkas Stoffelis Vandoorne‘as buvo greičiausias šiandien Romoje, Italijoje, surengtoje „Formulės-E“ kvalifikacijoje. Belgui tai antroji, o jo atstovaujamai ekipai, tai jau trečioji „pole“ šių metų sezone.

Pakeliui link finalo, S. Vendoorne‘as ketvirtfinalio ir pusfinalio važiavimuose įveikė „DS Techeetah“ lenktynininkus Jeaną-Ericą Vergne‘ą ir Antonio Felixą da Costą. O finale stojo į kovą su „Envision Audi“ sportininku Robinu Frijnsu ir įveikęs jį iškovojo pirmą startinę poziciją šios dienos lenktynėms.

Kitas „Mercedes“ komandos lenktynininkas, čempiono titulą ginantis, Nyckas de Vriesas pusfinalio dvikovoje nusileido minėtam R. Frijnsui, tad startuos trečias. O greta jo - A. Felixas da Costa.

Kadangi S. Vandoorne‘as iškovojo „pole“ šios dienos kvalifikacijoje, „Mercedes“ pakilo į pirmą vietą komandinėje įskaitoje.

Iš trečiosios startinės eilės varžybas Romos miesto trasoje pradės J.-E. Vergne‘as ir „Andretti BMW“ atstovas Jake‘as Dennisas.

Puikiai Meksikoje pasirodę „Porsche“ sportininkai, Romoje savo pasirodymą baigė po ketvirtfinalio važiavimų. Andre Lottereris greičiu nusileido R. Frijnsui, o Pascalis Wehrleinas pralaimėjo A. Felixui da Costai.

Tuo tarpu čempionate pirmaujantis Edoardo Mortara nepateko tarp dešimties greičiausių. Šveicaras liko vienuoliktoje vietoje.

Buvęs F-1 lenktynininkas Antonio Giovinazzi toliau kankinasi „Formulės-E“ čempionate. Italas savo namų lenktynes pradės iš paskutinės, 22-os pozicijos.

Pirmosios šio savaitgalio FE lenktynės Romoje prasidės 15:50 val. Lietuvos laiku.

RezultataiPrimename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794