FE. Seule surengtoje kvalifikacijoje pirmąją „pole“ sezone iškovojo O. Rowlandas

FE. Seule surengtoje kvalifikacijoje pirmąją „pole“ sezone iškovojo O. Rowlandas
logo Rugpjūčio 13 d. 08:35, Formula-E / LAT Images

Seule, Pietų Korėjoje, surengtoje priešpaskutinėje šių metų „Formulės-E“ sezono kvalifikacijoje pirmąją startinę poziciją iškovojo „Mahindra“ komandos lenktynininkas Oliveris Rowlandas. Tai pirmoji brito „pole“ šių metų sezone.

Lietus virš Seulo miesto trasos ėmė lyti kvalifikaciniams važiavimams jau prasidėjus. Bet tai nesutrukdė O. Rowlandui pademonstruoti puikią formą. Britas pusfinalyje 1,6 sek. pranoko „Porsche“ atstovą Pascalį Wehrleiną, o finale daugiau nei puse sekundės būsimą komandos draugą Lucasą di Grassį. Iškovojęs „pole“ O. Rowlandas pajuokavo, kad tai tik komandos draugo „užpakalio spardymo“ pradžia.

Tarp sportininkų, kovojančių dėl čempiono titulo, geriausiai pasirodė „Jaguar“ komandos sportininkas Mitchas Evansas. Kiviui pavyko iškovoti trečią startinę poziciją ir aplenkti čempionate pirmaujantį „Mercedes“ lenktynininką Stoffelį Vandoorne‘ą, kuris startuos septintas.

Viena pozicija aukščiau nei čempionato lyderis varžybas pradės „Venturi“ atstovas Edoardo Mortara, vis dar turintis šansą tapti čempionu.

Tuo tarpu vilčių šiemet trečią kartą tapti čempionu nebeturi Jeanas-Ericas Vergne‘as. Prancūzui kvalifikacijoje reikėjo pasiekti maksimalų rezultatą, kad išliktų kovoje dėl titulo. Bet sportininkas pasirodymą baigė po grupės važiavimų, užfiksavęs devintą rezultatą.

Tam, kad užsitikrintų savo pirmąjį čempiono titulą, S. Vandoorne‘as šios dienos lenktynėse turi neleisti, kad M. Evansas iškovotų 7 taškais daugiau nei jis, o E. Mortara neiškovotų daugiau nei 12 taškų.

Šiandien vyksiančios priešpaskutinės FE sezono lenktynėse Seule prasidės 10:00 val. Lietuvos laiku.

RezultataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas