FE. Šveicarijoje iš „pole“ pozicijos startuos J.-E. Vergne‘as

logo 2019 Birželio 22 d. 15:55, Formula-E

Čempionato lyderis Jeanas-Ericas Vergne‘as buvo greičiausias Šveicarijoje vykusioje „Formulės-E“ kvalifikacijoje. „Pole“ poziciją iškovojęs prancūzas taip pat pelnė tris papildomus taškus ir padidino persvarą prieš varžovus lenktynininkų įskaitoje.

Pasibaigus grupės važiavimams greičiausias buvo „Jaguar“ komandos lenktynininkas Mitchas Evansas. Paskutinis „Superpole“ varžybose trasoje pasirodęs sportininkas neišvengė kontakto su apsaugine siena ir nuo J.-E. Vergne‘o atsilikęs 0,3 sek. liko antras.

Vietos herojus Sebastienas Buemi kurį laiką buvo greičiausias, bet vėliau greičiu nusileido dviem varžovams ir turėjo pasitenkinti trečia vieta. Šveicaras vis dėlto aplenkė geriausią rezultatą treniruotėse užfiksavusį Pascalį Wehrleiną ir Maxį Guntherį, kurie iškovojo atitinkamai ketvirtą ir penktą pozicijas.

Dėl čempiono titulo vis dar kovojantys Andre Lottereris ir Robinas Frijnsas nepateko į paskutinę kvalifikacijos dalį ir liko aštuntoje bei devintoje vietose.

Nuo J.-E. Vergne‘o čempionate devyniais taškais atsiliekantis Lucas di Grassi kvalifikacijoje liko tik 19-as.

„Formulės-E“ lenktynės Šveicarijoje, Berno miesto trasoje, prasidės šiandien 18:45 val. Lietuvos laiku. Lenktynių transliaciją bus galima stebėti per „Eurosport 1“.