„Ferrari“ atskleidė pakoreguotą bolido išdažymą (5)

„Ferrari“ atskleidė pakoreguotą bolido išdažymą
logo Kovo 12 d. 21:37, Ferrari

„Ferrari“ šiandien atskleidė kokį bolido išdažymą naudos pirmose šių metų F-1 lenktynėse Australijoje.

Kaip jau buvo skelbta anksčiau, italų ekipa nusprendė varžyboms Melburno trasoje atsisakyti „Mission Winnow“ reklamos, kadangi Australijoje vis dar vyksta tyrimas dėl to, ar reklamuodama minėtą prekinį ženklą „Philip Morris International“ nepažeidė tabako reklamos įstatymų.

Praėjusią savaitę „Ferrari“ atstovai prasitarė, kad vietoje „Mission Winnow“ reklamos savo sirgaliams pateiks siurprizą. Šiandien paaiškėjo, kad pirmosioms sezono lenktynėms „Mission Winnow“ logotipus ant bolido pakeis užrašas „90 Years“ - pažymintis kompanijos jubiliejų. „Mission Winnow“ reklama ant bolidų sugrįš jau kitame etape.

Kol kas nėra aišku ar „McLaren“ komanda Australijoje neatsisakys „British American Tobacco“ reklamos ant savo bolidų - užrašų „A Better Tomorrow“.

Komentarai (5)


SliMMaz
| Kovo 13 d. 11:39
Life
| Kovo 13 d. 09:31

F-1.lt rūkoriai komentatoriai bus labai pasipiktinę, kad neliko Marlboro reklamos. :)

RedBull ir Monster ne ka maziau kenkia, bet kazkodel jie leidziami. Man asmeniskai irgi graziausi bolidai (tiek ralyje tiek F-1) kai budavo su tabako reklama, ir nors tada buvau dar vaikas, ne kilo noras rukyt. Malboro bent nedarydavo animaciniu reklamu, kurias galima pritempt (o juk cigareciu ir alkoholio reklamos pritempiamos) kai targetas i vaiku auditorija :)
mercedesss
| Kovo 13 d. 11:11
Tas privertimas nuimti MW reklama ir šurmulys dėl to, padarė dar didesnę Marlboro reklamą, nei kad būų tyliai, ramiai palikę MW :)))
F666
| Kovo 13 d. 11:00
Life
| Kovo 13 d. 09:31

F-1.lt rūkoriai komentatoriai bus labai pasipiktinę, kad neliko Marlboro reklamos. :)

nerukau, bet rukiau, ir MW visiskai neprimine Marlboro, bet deka naudingu idiotu, dabar pimins
masinukas
| Kovo 13 d. 10:30
nerūkau aš, bet man reklama netrukdo. Ir šiaip gražiausi bolidų išdažymai, mano nuomone, buvo senais gerais f-1 laikais Mclaren -West, Ferrari - Malboro.
Life
| Kovo 13 d. 09:31
F-1.lt rūkoriai komentatoriai bus labai pasipiktinę, kad neliko Marlboro reklamos. :)
×