„Ferrari“ dar turi rezervų (18)

„Ferrari“ dar turi rezervų
logo 2009 Kovo 27 d. 11:50, Ferrari
Ferrari“ pilotai Felipe Massa ir Kimi Raikkonenas pripažino, kad šiuo momentu jie dar negali patvirtinti kokio išties pajėgumo yra jų komanda, bet patikino, kad rezervų italų ekipa dar turi.
„Mes daugmaž patenkinti bolido nustatymais, nors dar turime vietos tobulėjimui“, - tvirtino F. Massa.
„Nesugebėjau įveikti greitojo rato antrose treniruotėse su minkštosiomis padangomis, nes padariau klaidą dėl pernelyg didelio pasukamumo – šioje fazėje turėjome kitokį bolido balansą, nei kai naudojome kietąsias padangas, ir tai nebuvo idealus pasirinkimas.“
„Juolab sesijos pabaigoje pakilo vėjas, kuris tikrai nepagelbėjo. Rytoj, kai visi turės vienodą kuro kiekį, pamatysime kokia gi ta situacija.“
Brazilo kolega Kimi Raikkonenas, tuo tarpu, buvo tikras, jog rezultatai tik gerės, nors nelygino savo ekipos rezultatų su kitomis.
„Ryte automobilis veikė gerai, o popiet nesugebėjome rasti tinkamų nustatymų, nepaisant to, jog bandėme skirtingus sprendimus“, - komentavo situaciją suomis.
„Manau, kad galime pagerinti savo rezultatus, tačiau negaliu pasakyti kiek daug, lyginant su kitomis ekipomis.“
„Šiandien yra sunku pamatyti kur esame tarp kitų ir viską pamatysime rytoj po kvalifikacijos.“
Šios dienos treniruotėse K. Raikkonenas ir F. Massa finišavo, atitinkamai, antroje bei vienuoliktoje bei septintoje ir dešimtoje pozicijose.

Komentarai (18)
HITMAN F1
| 2009 Kovo 28 d. 10:41
Niekas niekada nesusimaste, kad alonso platus snukis sudaro per dideli pasipriesinima todel jis toks *** :D siaip Labai stipriai sujaudino brawn gp. smagu, kad jie taip taciau ferrai siemet bus pirmi :)
tiesiog as
| 2009 Kovo 27 d. 20:07
vytox>>> jis ne tik, kad Ferrari visur prikisa, bet dar Schumacheri:D O Alo juk niekada neklysta, tai arba bolidas, arba padangos, dar gali trukdyti koks kolega kaimynas, bet pats niekada neklysta.
vytox
| 2009 Kovo 27 d. 16:26
1_Protingas>>>kas prakalbo :D A ne tamsta visur, net kas visiškai nesusiję su Ferrari sugeba būtent Ferrari prikišt? :)) Slėpkis po statybų griuvėsiais...
Zill
| 2009 Kovo 27 d. 14:20
as kazka praleidau, bet ar Alonso, po sezono McL, nepateko i 1_Pro juodaji sarasa? ar vel sena meile atbudo, kai maklarenams nesekas? :)
M2A2
| 2009 Kovo 27 d. 14:05
Kažkaip atrodo, kad kol kas Ferrari pajėgūs imti apie 4-6 vietas, tiksliau viską, kas liks po "difuzorių"...
1_Protingas
| 2009 Kovo 27 d. 13:30
vytoks > aj atsiprašau, maniau kad naujienoje po Masiaus pasisakymo komentuoju, o pasirodo po Alonzo. Atsiprašau.
Laikinai pašalintas
Chester'
| 2009 Kovo 27 d. 13:06
Tikiuosi, kad dar yra tu rezervu, nes kolkas nusimato kova daugiausia del penketuko ribu.
Amzinas Fanas
| 2009 Kovo 27 d. 12:37
Ne jo stiliuj tylet, beto kam tylėt kai turi ką pasakyti, kad ir nelabai reikšmingo :-)
triperis2x
| 2009 Kovo 27 d. 12:36
Joooo kiek girdejau macho Alooonso irgi sukinejosi "kaip vyras" :DDD
relaxxx
| 2009 Kovo 27 d. 12:36
Norėjau panašiai rašyt kaip vytox, neverta su juo diskutuoti. Jai Massa klysta - kaltas jis, jai Alonso - kaltas Renault. Čia maždaug jo tokia logika. Tikrai vertėtų pažiūrėti treniruotes prieš rašant, nes vėl prajuokinai :)
×

F-1.lt pulsas