„Ferrari“: F2012 bus pergalingas nuo pat pradžių (15)

„Ferrari“: F2012 bus pergalingas nuo pat pradžių
logo 2012 Vasario 03 d. 13:11, Ferrari
Pristatydamas naująjį „Ferrari F2012“ bolidą komandos vadovas Stefano Domenicali užtikrino, kad automobilis bus pajėgus kovoti dėl pergalių nuo pačios sezono pradžios.
„Esu tikras, kad mūsų bolidas bus pergalingas nuo pat pradžių“, - pareiškė italas, neabejotinai prisimenantis prastus kelerių praėjusių metų pirmenybių startus.
„Mes praeityje daug ko išmokome ir priėmėme sunkių sprendimų, tačiau esu tikras, kad visos mūsų pastangas atsispindės šiame bolide“, - užtikrino jis.
S. Domenicali teigė, kad naujasis „Ferrari F2012“ nėra visiškai perdarytas – jame naujovės suderintos su anksčiau pasiteisinusiais elementais.
„Kalbant apie techninę pusę, turime daug naujovių mechanikos srityje, taip pat ir bolido formų prasme“, - sakė komandos vadovas.
„Norėjome ir šiek tiek tęstinumo. Tikėkimės, pasieksime norimą pajėgumo lygį.“
„Darbui prie bolido turėsime tik dvylika dienų, turėsime pasiekti ne tik patikimumą, bet ir išmėginti mums „Pirelli“ suteiktas naująsias padangas.“
[gallery id=908]
Pabaigai, S. Domenicali teigė neabejojantis „Ferrari“ lenktynininkų Fernando Alonso ir Felipe Massos sugebėjimais.
„Esu tikras, kad mūsų komanda įdės visas pastangas“, - patikino italas.
„Kalbant apie Fernando, neturiu ką pridurti apie jo sugebėjimus. Praėjusiais metais, sunkiu mums laikotarpiu, jis pratęsė bendradarbiavimą daugeliui metų į priekį, kas rodo jo atsakomybės jausmą.“
„Felipe F-1 praleidau jau dešimt metų, visuomet su „Ferrari“, visuomet su mumis. Jis labai labai talentingas. Esu tikras, kad šiemet, po sunkaus praėjusio sezono, jis pademonstruos didelę vertę tiek pats sau, tiek visai komandai“, - pridūrė jis.

Komentarai (15)
hart
| 02/04 13:13 Atsakyti
3 vieta ir tai jiems labai sunkiai garantuota nes neaisku ka sukure mersedes
a9
| 02/04 01:18 Atsakyti
Zerax> gera aerodinamika F-1 bolidams turi kitokią prasmę, nei įprastam automobiliui. Įprastam automobiliui gera aerodinamika ta, kuri sumažina oro pasipriešinimą, o F-1 bolidui - kuri padidina prispaudžiamąją jėgą. Jei "ančiasnapis" sumažina greitį, bet padidina prispaudžiamąją jėgą, tada jis pasiteisina.
Zerax
| 02/03 22:54 Atsakyti
Gal kas pakankamai daug suprantate fizikoje... t.y. aerodinamika + mechanika ir galite paaiškinti kuo remiantis tas ančiasnapis duoda bolidams greičio? Nes mano akimis žiūrint aerodinamiu požiūriu tai tas bortelis bolido nosyje neprideda tikra nieko gero...
Spacewalker
| 02/03 21:59 Atsakyti
Man rodos raudona silikatene tokia pat grazi ir greita, kaip siemetine Ferrari.
Vaidazas
| 02/03 17:34 Atsakyti
bulius tyliai gilia sakni knisa ir turbut vel ferram sluostys nosi :)
Calibris78
| 02/03 14:25 Atsakyti
Mclarenai ir Ferai prades pergalemis is karto, o tai kur liks Bulliai su savo Pretendentui Nr.1
Vandamke
| 02/03 14:08 Atsakyti
dzedajau, ta paty galima pasakyt ir apie tave, savo stiliuje :DDD
Jekyll
| 02/03 13:56 Atsakyti
Tie tai savo vietoj. Kad tik pakudakuot ant laktos užšokus. Iškart jau gal taures tegul įteikia.
ixius
| 02/03 13:51 Atsakyti
Suprantu laimeti noras labai didelis bet man regis geriau neuzbegti yvikiams uz akiu, bolidai dar net neisriedejo i trasa ir statyti save i lyderio pozicija sakyciau ganetinai rizikinga.
Bmassa
| 02/03 13:39 Atsakyti
:DD prisišnekės man atrodo tuoj
×

TOP naujienos