„
Ferrari“ komanda šiandien paskelbė, kad abiejų bolidų variklių gedimus Australijos GP lenktynių metu sukėlė kuro padavimo problemos. Ekipa užtikrino, jog tokio pobūdžio gedimai daugiau nebesikartos.
Atlikus Kimi Raikkoneno ir Felipe Massa varžybų Melburne metu naudotų motorų tyrimus buvo išsiaiškinta, jog aukštesnė nei įprasta temperatūra lėmė kuro padavimo problemas, kurios savo ruožtu sukėlė vožtuvų gedimus.
Tuo pačiu „Ferrari“ paneigė gandus, esą gedimus sukėlė ar su tuo buvo susiję standartiniai „
McLaren“ grupės įmonės pagaminti elektronikos kontrolės komponentai.
„Tai buvo kuro padavimo problema, dalinai susijusi su aukšta temperatūra Melburne. Ji išprovokavo kuro paėmimo vožtuvo gedimą abiejuose varikliuose“, - pareiškė komandos atstovas spaudai.
„Tai buvo ne kokybės kontrolės ir ne aušinimo problema. Akivaizdu, jog variklių tobulinti neturime galimybės, todėl smarkiai dirbsime gerindami jo nustatymus, ir esame įsitikinę, jog tai buvo pirmas ir paskutinis toks atvejis“, - tvirtino italas.
„Tai buvo ne ECU problema, nors dėl naujųjų komponentų mes ir turime mokytis naujų darbo su varikliais metodų“, - pridūrė jis.