„Ferrari“ neplanuoja atsisakyti priekinio sparno koncepcijos (2)

„Ferrari“ neplanuoja atsisakyti priekinio sparno koncepcijos
logo 2019 Gegužės 23 d. 23:02, Ferrari

Ferrari“ vadovas Mattia Binotto teigia, kad komanda neplanuoja keisti priekinio sparno koncepcijos, kuri skiriasi nuo tų, kurias naudoja pagrindiniai varžovai „Red Bull“ ir „Mercedes“.

Po penkių pirmųjų sezono lenktynių, kuriose nė karto nenugalėjo italų ekipa, M. Binotto buvo prasitaręs, kad komandai galbūt teks keisti bolido koncepciją. Bet atvykęs į Monaką italas teigė, kad vis dar tiki priekinio sparno koncepcija ir neplanuoja jos keisti.

„Manau, kad mums nebūtina keisti priekinį sparną. Taip, ši koncepcija skiriasi nuo tos, kurią naudoja „Mercedes“. Bet mes dar neišnaudojome jos maksimumo. Tad kol kas neplanuojame keisti priekinio sparno koncepcijos“, - sakė M. Binotto.

„Mercedes“ naudojamą koncepciją patikrinome dar prieš pradedant kurti dabartinę mūsų koncepciją. Žinoma, laikui bėgant stengiesi viską patikrinti du kartus ir nori įsitikinti, jog tai teisingas sprendimas. Bet kol kas mes nematome priežasties keisti koncepciją.“

„Bandymų metu Barselonoje mes išmėginome kelis bolido atnaujinimus. Dabar turėtume galbūt iškelti sau naujus tikslus aerodinamikos srityje, kaip pasiekti tai, ko norime.“

„Mūsų pajėgumas - mūsų rankose. Žinoma, turime rasti būdų kaip geriau išnaudoti padangas. Bet padangos visiems vienodos. Tad nuo ekipos priklauso kaip ji tinkamai išnaudos turimą paketą.“


Komentarai (2)
Larensas
| 05/24 11:43 Atsakyti
o kodėl fiatui reikėtų keist. dar prieš sezoną tuntai ferfanių čia įrodinėjo, kad tai mercedes sparnas blogas. ir ne tik sparnas - viskas ten blogai.
Pit Crew
| 05/24 12:45 Atsakyti
Larensas
05/24 11:43

o kodėl fiatui reikėtų keist. dar prieš sezoną tuntai ferfanių čia įrodinėjo, kad tai mercedes sparnas blogas. ir ne tik sparnas - viskas ten blogai.

Verksniuk, prie ko čia ferfaniai ir Ferrari komanda?
×

TOP naujienos