„Ferrari“ siūlo neatsisakyti „Pirelli“ padangų (3)

„Ferrari“ siūlo neatsisakyti „Pirelli“ padangų
logo 2018 Lapkričio 07 d. 01:26, Pirelli

Kol nėra aišku kas bus tas gamintojas, kuris ateityje tieks padangas F-1 ekipoms, „Ferrari“ vadovas Maurizio Arrivabene mano, kad ekipos ir toliau turėtų naudoti „Pirelli“ padangas.

Anksčiau paskelbtame konkurse dalyvauja tik du dalyviai: dabartinė padangų tiekėja „Pirelli“ ir „Hankook“. F-1 savininkė „Liberty Media“ turi apsispręsti, kuris iš šių dviejų gamintojų tieks padangas čempionato komandoms nuo 2020 m. iki 2023 m.

Nors „Pirelli“ ne kartą buvo kritikuota dėl savo produkcijos, M. Arrivabene mano, kad būtent italų kompanijos padangas ekipos turėtų toliau naudoti ateityje.

„Kas taps konkurso nugalėtoju priklausys nuo „Liberty“. Su „Pirelli“ dirbame jau ne vienerius metus. Buvo ir teigiamų ir neigiamų akimirkų. Bet metai po metų jie sukūrė produktą, kuris pasikeitė į teigiamą pusę. Išmesti viską pro langą būtų klaidinga. Bet kaip jau sakiau, ne mes priimsime galutinį sprendimą“, - kalbėjo M. Arrivabene.

F-1 sporto skyriaus vadovo Rosso Brawno teigimu, dažnai kritikuojama „Pirelli“ stengiasi padaryti tai, ko jos prašoma, tad kasmet susiduria su sunkiais iššūkiais.

„Pirelli“ darbas tikrai nėra lengvas. Kompanijos prašoma sukurti tokias padangas, kurias naudojant lenktynės būtų įdomesnės. Jų taip pat prašoma sukurti tokias padangas, kurias naudojant sportininkai galėtų maksimaliai išnaudoti savo bolidų potencialą“, - sakė R. Brawnas.

„Labai sunku rasti tą kompromisą. Štai kodėl yra svarbu dirbti kartu. Ateityje padangos turėtų būti tokios, kurios tenkintų tiek sportininkus, tiek sirgalius.“

Komentarai (3)


burzumas
| 2018 Lapkričio 07 d. 20:26
tribeca - tavo megstama spalva turbut - ZYDRA:) ar ne?:)
adameitas
| 2018 Lapkričio 07 d. 09:38
Jei bus tik vienas tiekėjas tai realiai jokio skirtumo kas. Esmė tame, kad dabartinėje formulėje labai trūksta kintamųjų veiksnių kurie įtakotų galutinį rezultatą. Yra tik vienas padangų tiekėjas, kvala sudaro daugiau nei vienas ratas, nelenktyniaujama per lietų dažnai net ir tada kai trasa yra tik drėgna, per daug asfalto zonų už trasos, pilotai ne maksimaliai spaudžia gazą tiksliau tai daro tik trumpą periodą lenktynių metu, dauguma komandų pasiekė labai aukštą bolidų patikimumo lygį, nėra kuro papildymo, trūksta charizmatiškų pilotų t.t. Dėl to lenktynės šiais laikais dažnai būna labai statiškos ir nuobodžios. Netikiu, kad tai galėtų pakeisti naujas padangų tiekėjas.
tribeca
| 2018 Lapkričio 07 d. 05:40
Del idomesniu lenktyniu galetu ir kitus automobiliu komponentus padaryti degraduojancius, ne tik padangas, pvz luzinejanti priekini sparna kuri karta per lenktynes reiketu pasikeisti arba sudylanti vaira kuri i lenktyniu pabaiga butu sunku nulaikyti rankose ir panasiai....
×