„Ferrari“ už 18 000 Lt (34)

logo 2002 Balandžio 17 d. 16:29
Vieną dieną grupė „Ferrari“ komandos fanų nusprendė pasigaminti Michaelio Schumacherio pilotuoto „Ferrari F399“ bolido kopiją. Kerpene, keturiskart pasaulio čempiono gimtinėje gyvenantys fanai savo sumanymą įgyvendino, tačiau padarė vieną labai didelę klaidą…
Jie savo kūrinį už gana mažą, 2200 Lt, sumą išnuomojo vietinei parodai. Tai pritraukė „Ferrari“ teisininkų dėmesį, kurie nusprendė, kad toks fanų elgesys netoleruotinas ir padavė juos į teismą. Ekipos gerbėjai po teisėjo nuosprendžio privalėjo sumokėti net 18 000 Lt. Juos išgelbėjo ne kas kitas, kaip vieni iš italų konkurentų – „McLaren“ ekipa. Ši sumokėjo baudą, tačiau už tai paprašė talentingų Kerpeno gyventojų pagaminti Davido Coulthardo bolido kopiją.
Įdomu, kokios ekipos fanai dabar yra šie vokiečiai?

Komentarai (34)
MS
| 09/24 23:35 Atsakyti
NA ir kas?
| 04/22 11:57 Atsakyti
To>RYTAS:"tai padare teisinkai". O kas juos samdo ne Ferrari? Kas dave uzsakima, ne Ferrari?
| 04/22 11:54 Atsakyti
Tai aisku kad FERRARI kaip ir pats SCHUMACHERIS vienodi. Gerai kad dar kokiu poros limonu nepareikalavo,tai butu net MCLarenai neisgelbeje. Atsimenu kai M.Schumacheris padave i teisma senuka ir pareikalavo milijono markiu uz tai kad pardavineja pacio piestus Schumacherio portretus.(Rase F-1 savaite) speju kad jam tada teko numirti kad neliktu skoligas iki gyvenimo galo.
Truman
| 04/21 11:47 Atsakyti
Ferrari visai pavaro, net savo fanus lupa. Gaila, kad bičai savo numylėtąją komandą reklamuoja?
Teisutis
| 04/19 13:51 Atsakyti
Gera komandėlė- labiausiai atsidavusius savo fanus- į teismą ir numelžti iki pašaknų. Taip jiems ir reikia, kitą sykį gal labiau pagalvos, už ką serga. Gerai, kad mano planuose yra "Lotus" kopijos kūrimas- nebus kam į teismą paduoti :)
Natali
| 04/18 16:08 Atsakyti
... geriau jau McLarenai tas babkes bei savo laika kitiems tikslams panaudotu. Pvz. BOLIDO GERINIMUI, tada gal kitose straipsniuose sublizgetu - kur apie varzybas arba kvalifikacija rasoma... Jau taip yra -jei neturi kom didziuotis trasoje, tai nors is kokio kitokio slamsto pasidaryk sau reklama o tai remejai visai uzpjaus.
RYTAS
| 04/18 15:16 Atsakyti
to mclaren.Ferrari komanda nepadave savo fanu teisman,tai padare teisininkai,o del maclaren'u ishpirkimo tai jie tu vokieciu klaus kaip ta bolida toki originala padare,nori jie nusikopijuoti ish FERRARI.
McLaren'as
| 04/18 14:17 Atsakyti
Siūlau Ferrari'ams paprastesnį būdą: parduokit paskutinius butelius ir taip babkių prasimanysit.
McLaren'as
| 04/18 14:15 Atsakyti
CHA-CHA-CHA.Jei Ferrari savo gerbejus paduoda į teismą už meilę komandai, tai tokia ten ir komanda.Taip kad feraristai kratysit kišenes...CHA-CHA-CHA (iš Jūsų, vargšeliai).
mafaz
| 04/18 13:44 Atsakyti
jaudrius>zinau kad pilna nebutina kiekviena karta primint
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas