FIA „Aston Martin“ komandai skyrė piniginę baudą

FIA „Aston Martin“ komandai skyrė piniginę baudą
logo 2022 Spalio 28 d. 18:37, Aston Martin F1

„Aston Martin“ buvo nubausta 450 tūkst. JAV dolerių bauda už tai, kad 2021 m. „Formulės-1“ biudžeto lubų paraiškoje buvo 12 atvejų, kai „neteisingai neįtrauktos ir/arba pakoreguotos išlaidos“.

Sprendimas dėl bausmės buvo priimtas FIA ir „Aston Martin“ susitarimu dėl priimtino pažeidimo (ABA).

Procedūrinis pažeidimas reiškia, kad „Aston Martin“ padarė administracinę klaidą ar klaidas. FIA teigia, kad komanda nepateikė tikslių visų metų ataskaitinių dokumentų.

Dėl procedūrinių pažeidimų taip pat buvo kaltos „Williams“ ir „Red Bull“. Pastaroji taip pat padarė kitą finansinių taisyklių pažeidimą.

„Aston Martin“ pažeidimas susijęs su biudžeto lubų administravimu. Nustatyta, kad komanda įtraukė 12 netiksliai apskaitytų išlaidų.

Jos buvo susijusios su statoma nauja komandos baze, mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros mokesčių lengvata, naujo simuliatoriaus išlaidomis, papildomais vėjo tunelio mokesčiais, „tam tikros pasirašymo premijos“ išlaidomis, perleidžiamų komponentų naudojimu, panaudotomis atsargomis, tarnybinių stalų išlaidomis, gamyklos bazėje darbuotojams teikiamų maitinimo paslaugų išlaidomis, rašomųjų stalų ir kėdžių išlaidomis, neapskaitytomis išlaidomis ir nuostoliais, susijusiais su rėmėjų teikiamų paslaugų išlaidomis, ir užsakomųjų darbuotojų teikiamų paslaugų išlaidomis.

Be 450 tūkst. JAV dolerių baudos, „Aston Martin“ turi padengti biudžeto lubų administracijos patirtas išlaidas, susijusias su ABA rengimu.

„Aston Martin“ sutiko su pažeidimu ir jau kurį laiką teigė apgailestaujanti dėl padaryto pažeidimo, kurį aiškino naujų finansinių taisyklių sudėtingumu.

FIA pranešime teigė: „Biudžeto lubų administracija pripažino, kad AMR viso peržiūros proceso metu veikė bendradarbiaudama ir sąžiningai, o paprašyta laiku stengėsi pateikti papildomos informacijos ir įrodymus. Nenustatyta, kad buvo kaltinimų ar įrodymų, jog dėl pažeidimo AMR siekė ar įgavo neteisėtą pranašumą.“

Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team
Komanda: Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team 2023 sezono taškai: 55
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: AMR22
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas