FIA atkirtis: lenktynių teisėjo paskyrimas negali būti diskriminuojantis (6)

FIA atkirtis: lenktynių teisėjo paskyrimas negali būti diskriminuojantis
logo Spalio 24 d. 19:00, FIA

Viešai atsakydama į išreikštą nepasitenkinimą ir kritiką, FIA teigia, kad nieko nediskriminuoja pasirinkdama lenktynių teisėjus, kurie savo asmeniniame gyvenime yra laisvi reikšti mintis ir įsitikinimus.

Buvęs F-1 lenktynininkas Vitalijus Petrovas šį savaitgalį debiutuoja Portugalijos Algarvės regiono trasoje praėjus vos kelioms savaitėms po viešumoje pasirodžiusių kontroversiškų jo žinučių dėl šešiskart F-1 čempiono L.Hamilono poelgio Italijos Toskanos regione vykusiose lenktynėse, kai britas pasirodė užsivilkęs „Suimkite policininkus, kurie nužudė Breonną Taylor“ marškinėliais.

FIA savo viešame pareiškime teigė: „FIA paskiria lenktynių teisėjus, turinčius atitinkamos F-1 patirties, reikalingos kompetencijos nepriekaištingai įvykdyti teisėjams keliamus tikslus, ir noro, tapti lenktynių teisėjais.“

„Federacija šio pasirinkimo procese nieko nediskriminuoja, remdamasi nuomonėmis, išreikštomis už F-1 ribų, su sąlyga, kad tokia išraiška neprieštarauja FIA taisyklėms ir etikos kodeksui.“

FIA etikos kodekso privalo laikytis visi darbuotojai, nariai ir valstybės, remdamiesi kodekso nuostata: „FIA veikloje dalyvaujantys asmenys neturi būti diskriminuojami dėl rasės, odos spalvos, lyties, seksualinės orientacijos, etninės ar socialinės kilmės, kalbos, religijos, filosofinės ar politinės nuomonės, šeimos padėties ar turimos negalios“.

FIA taip pat pridūrė nemananti, kad viešumoje pasirodę buvusio F-1 lenktynininko iš Rusijos komentarai diskriminuoja kitus dėl rasės ar seksualinės orientacijos.


Komentarai (6)
Sub7
IP: 38e166c | 10/24 21:15 Atsakyti
Hipokritas su savo tatuiruotais BLM ir lgbtbbqwtf isterikais gavo ko norejo, albeit tragiskom aplinkybem - Petrovo tevas nuzudytas, Vitalijus skrenda namo i Rusija, ji keicia portugalas Correa. Statymai - uz kiek laiko liusyte instagrame ir snapchate pareiks "nuosirdzia" uzuojauta?
YZF
IP: 4c5d4e2 | 10/24 21:07 Atsakyti
Teisingai. Uzdraustu Petrova, butu diskriminacija jo atzvilgiu. Liuse daug metu ramiai sedejo, kaip pirmas ir vienintelis F1 negriukas, ir atrode jam tas neaktualu, net keista kartais budavo....lyg toks kaip visi. Bet galiausiai vistiek pramuse tas juodaodiskas stiliukas i virsu su visais sudais.
ddt
IP: 21ec4ad | 10/24 20:54 Atsakyti
In your face, Lewis. Now, please shut up and drive.
darius greitai
IP: 962b6ca | 10/24 20:15 Atsakyti
Toleravau Hama kol sedejo ramus, vaziavo tvarkingai ar ne labai, bet ***.....t kai pradeda kisti savo blm , ir susireiksminti su blm ir kitu blm susietu sudu jau pradeda panaseti i tikra n...i.
O FIA tikrai gerai atsake.
DDOD
IP: cfeb99e | 10/24 19:49 Atsakyti
FIA gauna respecto taškų
.F666
IP: 9b10971 | 10/24 19:08 Atsakyti
blm'as jau ir fia uzkniso
×

TOP naujienos