FIA patenkino „Renault“ apeliaciją (66)

FIA patenkino „Renault“ apeliaciją
logo 2009 Rugpjūčio 17 d. 19:10, LAT Photographic
Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) Apeliacinis teismas šiandien patenkino „Renault“ apeliaciją dėl Vengrijos GP teisėjų sprendimo diskvalifikuoti ekipą vienerioms lenktynėms. Tai reiškia, kad komanda dalyvaus šio savaitgalio varžybose Valensijoje, Ispanijoje.
Arbitrai diskvalifikaciją „Renault“ komandai buvo skyrę už tai, kad tinkamai neprisukusi vieno iš ratų ir žinodama apie tai, į trasą išleido Fernando Alonso. Ispanui įveikus pusę žiedo, ratas pavojingai atitrūko nuo bolido.
Vengrijos GP teisėjai nustatė, kad ekipa ne tik nesiėmė jokių priemonių sustabdyti bolidą šiam dar riedant techninio aptarnavimo zona, bet ir apskritai nepranešė lenktynininkui apie problemą, net šiam ėmus skųstis esą prakiurusia padanga.
Arbitrų nuomone, „Renault“ komanda pažeidė „Formulės-1“ sporto reglamento 3.2 straipsnį: „Dalyviai privalo užtikrinti, kad jų automobiliai treniruočių ir lenktynių metu atitinka leidimo dalyvauti ir saugos reikalavimus.“ Be to, ekipa apkaltinta nesilaikiusi reglamento 23.1 straipsnio, kuriuo reikalaujama, kad bolidai iš techninio aptarnavimo zonos būtų išleidžiami tik įsitikinus, jog tai daryti saugu.
Šiandien Paryžiuje (Prancūzija) vykusiame FIA Apeliacinio teismo posėdyje „Renault“ teigė, kad ekipos elgesyje nebuvo jokių tyčinių elementų. Komandos tvirtinimu, tai, jog F. Alonso ratas buvo pritvirtintas netinkamai, žinojo tik mechanikai, neturėję galimybės informuoti kitų komandos darbuotojų, sėdinčių prie boksų sienos ir palaikančių ryšį su lenktynininku.
„Renault“ komanda sutiko pažeidusi taisykles, tačiau prašė pakeisti diskvalifikaciją vienerioms lenktynėms kita nuobauda. FIA Apeliacinis teismas patenkino ekipos apeliaciją, pakeisdamas skirtą bausmę į įspėjimą ir 50 000 JAV dolerių (apie 122 000 litų) piniginę baudą.


Komentarai (66)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
*fisco*
| 08/20 13:38 Atsakyti
red_speed, man ferari yra tik eiline komada, nei as jos megstu, nei nekenciu, tiesog nepatinka visokie idiotai "ekspertai".
red_speed
| 08/19 17:40 Atsakyti
*fisco* > na, tavo komentarai lygiai tokie patys ... abu matot tik raudona spalva - tik skirtumas tas, kad apie ja turit skirtinga nuomone : ))))
*fisco*
| 08/19 16:24 Atsakyti
ai tiesa, relaxxxxx, uzmirsai parasyt kad Alonsas su ratu y Kimi taike, bet per anksti nukrito :(
*fisco*
| 08/19 16:23 Atsakyti
relaxx, nebusi falgis1 brolis ar sesuo ar siaip giminaitis? abu intelekto nesuzaloti, raudona spalva tematot :D po trauminis sindromas nuo 2005 2006. bet patinka man tavo postai, taip nuotaika pakelia, galvojau is pasaku isaugau, bet tavosios labai patinka, taip ir toliau :D
red_speed
| 08/18 21:44 Atsakyti
Nuno > "Having heard the arguments of the parties, the Court has decided as follows:" ... na, nezinau, gal ir klause, gal ir nea ..bet is to ka pranese siam momentui - tai buvo tik isklausyti abeju pusiu argumentai .. na po keliu dienus bus pakelbtas visas posedzio aprasymas, tad galesim galutinai pasakyt - klauses irasu, ar nea ... o del kazkokio aruno su krietijonu .. hmmm .. cia tavo draugeliai? : )))) tipo egzpertai?
1969 01 03
| 08/18 21:27 Atsakyti
Mechanikai negalejo dabegti iki boksu ir pranesti...
Ir Jus tuo patikejot? LOL:DDD
Nuno
| 08/18 19:40 Atsakyti
red_speed> isivaizduoji, kad fia pokalbiu iraso neklause? is lempos viska sprende - aruno su kristijonu pasiklause?
rimass23
| 08/18 18:28 Atsakyti
tai Renault šioje situacijoje išsisuko...
red_speed
| 08/18 17:37 Atsakyti
narkozė > bet ir pats supranti kad mechaniorai su pitu ne balandziais susirasineja : )))) .. bet va, arj ie pamajakino pitui ar nuejo tvot pascio, tai cia zino tik jie .. nors fia gali pareikalauti pokalbiu iraso : ))), bet turbut jau nebenori veltis i tolismesnes razborkes : ))) .. tad nesiveliam, bet kartais nesuprantu kurie varo ant ferru uz tokias pacias kvailystes, o savo komandu nemato ... cia ir paie #1 komandoje (tipo FA ir NPj ar LH ir HK turi lygis salygas : )))), komandine taktika (tipo tai ka daro renuskes ar mcl oki doki - ferrai - baisus nusikaltimas) .. "filmuoti klipukus" (tai juk nieks nedraudzia ir kitiems tai daryti : )))
ramasst
| 08/18 17:36 Atsakyti
net stebiuosi , kaip cia kai kuriu komentatoriu , Alonso rato kliudytu i apeliacini teisma nepakviete. gal tada nebutu patenkine renuskiu apeliacijos? :D
×

TOP naujienos