FIA prezidentas: „Red Bull“ buvo tinkamai nubausta (7)

FIA prezidentas: „Red Bull“ buvo tinkamai nubausta
logo 2022 Gruodžio 05 d. 11:34, Red Bull Content Pool / Getty Images

Nors varžovai reikalavo „daugiau kraujo“, FIA prezidentas Mohammedas Ben Sulayemas mano, kad „Red Bull“ buvo tinkamai nubausta už finansinių taisyklių pažeidimus.

Šių metų antroje pusėje buvo oficialiai paskelbta, kad minėtoji ekipa praėjusiais metais viršijo nustatytą biudžeto lubų ribą. Už tai komandai buvo skirta 7 mln. JAV dolerių bauda bei 10 proc. sumažintas laikas, kurį ji galės praleisti dirbdama vėjo tunelyje ir su CFD.

Dalis varžovų norėjo, kad „Red Bull“ ekipai būtų skirta griežtesnė bausmė, bet M. Ben Sulayemas mano, kad FIA susitvarkė su užduotimi ir tinkamai nubaudė taisyklių pažeidėją.

„Mes daug ko išmokome ir visa tai bus peržiūrėta“, - sakė FIA prezidentas.

„Kas žinojo koks bus rezultatas pirmaisiais metais? Mes to net nesitikėjome. Jei prisiminsite kitų komandų komentarus, jos sakė, kad mes gana švelniai nubaudėme „Red Bull“. O bauda? Kai kurie iš jų norėjo, kad juos pakartume, norėjo matyti daugiau kraujo. Tuo tarpu prasižengę mano, kad jiems buvo skirta didžiulė bauda.“

„Turiu omenyje, kad mes taip pat turime būti sąžiningi. Ar norime jų atsikratyti, ar norime, kad jie pasitaisytų ir to nedarytų?“

M. Ben Sulayemas tikisi, kad jei ateityje pasitaikys panašių atvejų, bausmės paskelbimo nereiks laukti iki spalio mėnesio.

„Apie nusižengimą ir bausmę buvo paskelbta rugsėjo, spalio mėnesį. Manau, kad tai turėtų įvykti anksčiau. Bet tai pirmieji metai, tad mes daug ko išmokome. Ir vis dar mokomės. Bet ateityje būtų geriau, jei viskas paaiškėtų gegužę, o ne spalį.“

FIA prezidentas pridūrė, kad dabar su finansinėmis taisyklėmis dirba daugiau žmonių, tad visi procesai turėtų būti atlikti greičiau.

„Finansinėms taisyklėms tai buvo pirmieji metai. Viską sukontroliuoti ir stebti buvo tikrai sunku. Štai kodėl mes aptarėme darbuotojų temą. Nuo šiol daugiau žmonių dirbs su finansine dalimi, važiuokle ir jėgainėmis. Tad ketiname įdarbinti daugiau žmonių.“

„Jei trūksta darbo jėgos ir tinkamų žmonių viskam sužiūrėti, koks tada tikslas taikyti tokias taisykles? Manau, kad pavyko rasti tinkamą balansą tarp finansų ir sportinių baudų.“

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2023 sezono taškai: 759
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau


Komentarai (7)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
efk0nas
IP: ce110a9 | 12/08 10:36 Atsakyti
Idiotai ta FIA ir tiek. Tiek laiko dirbo, kol pagaliau pasiekė susitarimą dėl biudžeto lubų, o dabar viską nuleido į klozetą. Su tokiomis "baudomis" beveik garantuoju, kad kitais metais atsiras žymiai daugiau viršijančių biudžetą.
mirkam
IP: cdc89c5 | 12/06 09:02 Atsakyti
Įdomiau būtų jei F1 žinovai paaiškintų paskutinį GR pareiškimą dėl darbo su bolido tobulinimu, kuris prieštarauja iki tol buvusiems pareiškimams.
eustachijus
IP: b093452 | 12/05 22:31 Atsakyti
Is pradziu
12/05 12:52

Sake, kad Massi irgi viską gerai darė:)

Massi maladec ,leido lenktyniauti.
D.H.
IP: 89781b3 | 12/05 20:36 Atsakyti
Aa
12/05 20:24

Taigi tepaliukas su mercedesu ant 2 sekundziu sekanciais metais visus ... skaityti daugiau

Limonado fane papasakok kokiu budu, limonadas sekanciais metais tures 7 milijonais maziau?
Aa
IP: f3265d6 | 12/05 20:24 Atsakyti
Taigi tepaliukas su mercedesu ant 2 sekundziu sekanciais metais visus ims, nes uz RB net ne 2, o 7 milijonais maziau tures ir dar vejo tunelis. Ko verkiat c220 cdi fanu klubas ?
Ss
IP: 4dccc27 | 12/05 15:42 Atsakyti
tie 7 lemai turėjo būti atimti iš kitų metų biudžeto + -10% vėjo tunelio. Tada aš labiau sutikčiau.
Is pradziu
IP: 6376b4b | 12/05 12:52 Atsakyti
Sake, kad Massi irgi viską gerai darė:)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas