„Formulė-1“ atsisakytų dabartinių etapų dėl naujų GP

„Formulė-1“ atsisakytų dabartinių etapų dėl naujų GP
logo 2022 Kovo 19 d. 18:40, Pirelli

„Formulės-1“ vadovybė pastaruoju metu susiduria su padidėjusiu užklausų skaičiumi iš naujų autodromų rengti F-1 lenktynes. Šiame sezone lenktynių suplanuota 23 – pagal pasirašytą susitarimą tarp FOM ir komandomis, maksimalus lenktynių per sezoną skaičius gali būti 25 etapai.

Ir nors šiuo metu dar yra galimybė išplėsti pasaulio čempionato tvarkaraštį nenukenčiant dabar esantiems etapams, „Formulės-1“ prezidentas Stefano Domenicali mano, kad kai kurie dabartiniai autodromai turės užleisti vietą naujiems organizatoriams.

„Šis procesas jau prasidėjo, - pasakojo S. Domenicali. - Yra etapų rengėjų, kurių sutartys užsibaigs artimiausiu metu ir labai tikėtina, kad kai kurių iš dabar esančių GP neliks tvarkaraštyje ateityje. Kiti išsaugos savo vietą, bet su pakeitimais: pavyzdžiui, pamečiui vyks rotacija tarp atskirų autodromų.

Greitai mes paskelbsime apie savo sprendimus – sirgaliai gali tikėtis naujų etapų. Tačiau nėra taip lengva viską suplanuoti iš anksto. Pavyzdžiui, paimkime Kiniją: mums reikia iš anksto nuspėti, kokia bus situacija su koronavirusu šioje šalyje“.

Kai kurios valstybės, pavyzdžiui, Bahreinas, jau pasirašė sutartis keliems metams į priekį. Tačiau kita dalis autodromų yra derybų stadijoje. Štai Prancūzija, Monakas, Belgija ir Meksika dar neturi kontraktų kitiems metams.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066