„Formulėje-1“ sklando rinką drebinantys gandai?

„Formulėje-1“ sklando rinką drebinantys gandai?
logo 2023 Spalio 30 d. 22:35, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

Po Meksikos GP patyręs „Formulės-1“ žurnalistas Albertas Fabrega parašė keistą žinutę savo „X“ (buvusiame „Twitter“) paskyroje.

Retai klystantis ispanas rašė: „Nenoriu patikėti gandu, kurį ką tik išgirdau boksuose. Ne.“

Vėliau prie jo prisidėjo ir „Formulės-1“ laidų vedėjas Willas Buxtonas, kuris įdomiais paveikslėliais pakomentavo žurnalisto įrašą socialiniame tinkle. 

Tai nebuvo viskas. A. Fabrega kitą rytą parašė: „Pasakysiu tik vieną dalyką apie gandą, kurį jums pasakiau vakar. Galima buvo suprasti iš mano žinutės, kad nenorėčiau, jog išsipildytų tas gandas.

Nuo šios akimirkos galite laisvai spekuliuoti. Tikiuosi, kad tai išliks tik gandas, o ne tikra naujiena. Žinutės pabaiga.“ 

Prie viso šio chaoso prisidėjo ir „Red Bull“ komandos oficiali ispanų kalbos „Twitter“ paskyra. Ši paskyra įraše padėjo jaustuką, kuriame žmogeliukas rodo tylos ženklą. 

Dažnu atveju, ypatingai šiais laikais, komandų socialinių tinklų paskyros gali išduoti tam tikrus dalykus. 

Ar kažkas sudrebins „Formulės-1“ rinką pamatysime artimiausiu metu, tačiau tokie ženklai iš „Formulės-1“ žurnalistų bei socialinių tinklų paskyrų šio sporto sirgalius sukėlė ant kojų bei privertė diskutuoti.

Socialiniuose tinkluose atsirado įvairių teorijų: nuo „Aston Martin“ komandos pardavimo arabams, nuo Fernando Alonso karjeros pabaigos ar perėjimo į „Red Bull“ komandą, nuo Ricciardo sugrįžimo į „Red Bull“ bei L. Lawsono – į „AlphaTauri“ bei Sergio Perezo karjeros pabaigos.

Jeigu jokie rimti gandai ir neišlys, tuomet patikimas žurnalistas A. Fabrega tiesiog apsikvailins. Viską sužinosime artimiausiu metu.

Tiesa, verta paminėti ir tai, kad „Mirror“ žurnalistas Danielis Moxonas kol kas neigia bet kokius gandus apie Alonso bei Sergio Perezą. 

Will buxton implying what the rumor is
byu/Forsaken-Ad-5972 informula1Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332