„Formulėje-1“ sklando rinką drebinantys gandai? (32)

„Formulėje-1“ sklando rinką drebinantys gandai?
logo Spalio 30 d. 22:35, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Po Meksikos GP patyręs „Formulės-1“ žurnalistas Albertas Fabrega parašė keistą žinutę savo „X“ (buvusiame „Twitter“) paskyroje.

Retai klystantis ispanas rašė: „Nenoriu patikėti gandu, kurį ką tik išgirdau boksuose. Ne.“

Vėliau prie jo prisidėjo ir „Formulės-1“ laidų vedėjas Willas Buxtonas, kuris įdomiais paveikslėliais pakomentavo žurnalisto įrašą socialiniame tinkle. 

Tai nebuvo viskas. A. Fabrega kitą rytą parašė: „Pasakysiu tik vieną dalyką apie gandą, kurį jums pasakiau vakar. Galima buvo suprasti iš mano žinutės, kad nenorėčiau, jog išsipildytų tas gandas.

Nuo šios akimirkos galite laisvai spekuliuoti. Tikiuosi, kad tai išliks tik gandas, o ne tikra naujiena. Žinutės pabaiga.“ 

Prie viso šio chaoso prisidėjo ir „Red Bull“ komandos oficiali ispanų kalbos „Twitter“ paskyra. Ši paskyra įraše padėjo jaustuką, kuriame žmogeliukas rodo tylos ženklą. 

Dažnu atveju, ypatingai šiais laikais, komandų socialinių tinklų paskyros gali išduoti tam tikrus dalykus. 

Ar kažkas sudrebins „Formulės-1“ rinką pamatysime artimiausiu metu, tačiau tokie ženklai iš „Formulės-1“ žurnalistų bei socialinių tinklų paskyrų šio sporto sirgalius sukėlė ant kojų bei privertė diskutuoti.

Socialiniuose tinkluose atsirado įvairių teorijų: nuo „Aston Martin“ komandos pardavimo arabams, nuo Fernando Alonso karjeros pabaigos ar perėjimo į „Red Bull“ komandą, nuo Ricciardo sugrįžimo į „Red Bull“ bei L. Lawsono – į „AlphaTauri“ bei Sergio Perezo karjeros pabaigos.

Jeigu jokie rimti gandai ir neišlys, tuomet patikimas žurnalistas A. Fabrega tiesiog apsikvailins. Viską sužinosime artimiausiu metu.

Tiesa, verta paminėti ir tai, kad „Mirror“ žurnalistas Danielis Moxonas kol kas neigia bet kokius gandus apie Alonso bei Sergio Perezą. 

Will buxton implying what the rumor is
byu/Forsaken-Ad-5972 informula1Komentarai (32)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Rgs
IP: d1a9c15 | 10/31 15:51 Atsakyti
lolol
10/31 10:41

Greičiau jau arabai į AM šveplių perpirks iš RB, nei RB samdys to... skaityti daugiau

Tas senis manau uz tave padaro keturgubai daugiau prisitraukimu ir bega 2 kart greiciau
Kileris
IP: 381bccd | 10/31 07:27 Atsakyti
Tai Helmutas neseniai uzsimines buvo del Pereso ateities red bull, ir vieninteliu siuo metu kas galetu ji oakeist, tai butu tik... Alonso! Man ir pasirode totali lempa, bet... praejo kokios 2-3 savaites, ir vel tai minima. Nenustebciau, kad tai butu ne lempa,
lolol
IP: ae918c1 | 10/31 10:41 Atsakyti
Greičiau jau arabai į AM šveplių perpirks iš RB, nei RB samdys tokį senį kaip Alonso.
nors didžiausias siurprizas būtu jei perezas pasiliktu RB dar vienam sezonui.
tp
IP: aad8456 | 10/31 10:42 Atsakyti
Na, Verstappenui įveikt senelį Alonso RBR komandoje būtų lengva (būtų įdomu pamatyt neutralioje komandoje), o ir RBR'ui geras marketingas būtų kad pavaliduot Verstappeno titulus. Galiausiai, Alonso dramos bulius iškeltų į naujienų portalų viršų.
JButton
IP: bbea8b2 | 10/31 10:11 Atsakyti
Siaip
10/31 08:44

Manau Alonso gandą galima atmesti, kazin ar kas nenorėtų pamatyti j... skaityti daugiau

Perezas tikrai nebaigia karjeros. Jis su savim atsineša nemažus Mexicos pinigus.. vien dėl jo yra atskiras etapas. Manau kokie Haas drąsiai prasimes Keviną ar Williams Loganą, dėl jo.
Klepsidra
IP: f493dd1 | 10/31 10:06 Atsakyti
Big rumors are going on in the paddock right now! Apparently, Lawrence Stroll's Aston Martin shares have been SOLD to a Saudi Arabia sovereign wealth fund
Siaip
IP: fb5b988 | 10/31 08:44 Atsakyti
Manau Alonso gandą galima atmesti, kazin ar kas nenorėtų pamatyti jo kartu su MW vienoje komandoje. Manau, kad Perezas baigia karjerą po sezono ir tiek, manau suvalgė jį buliai psichologiškai. O, kad Danielis eis į RB jau seniai aišku, tik gaila, kad nenori pastatyti šalia Maxo realiai stipraus partnerio jokio, jam pačiam motyvacijos nebėra, kad ir kaip patiktų Danielis, bet jis jau nebe tas kuris buvo prieš išeinant iš Redbul
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749