„Formulės-1“ pajamos padidėjo, o pelnas sumenko (1)

„Formulės-1“ pajamos padidėjo, o pelnas sumenko
logo 2017 Rugpjūčio 11 d. 06:00, Pirelli/LAT Images

„Liberty Media“ kompanija paskelbė „Formula One Group“ (FOG) 2017 metų antrojo ketvirčio rezultatus. Lyginant su analogišku pernai metų laikotarpiu, bendrosios FOG pajamos išaugo 3 proc. ir sudarė 616 mln. JAV dolerių. Tuo tarpu išlaidos padidėjo 2 proc. ir sudarė 415 mln. dolerių, o grynasis pelnas sumažėjo iki 45 mln.

Kaip pažymėjo „Liberty Media“, pajamos padidėjo dėl išaugusių išmokų iš televizijos kompanijų pusės ir pritrauktų naujų rėmėjų. O pelnas sumažėjo dėl padidėjusių amortizacinių atskaitymų, administracinių išlaidų išaugimo, didėjusių išlaidų dėl sąveikos su sirgaliais, išlaidų, susijusių transliacijų „Ultra HD“ raiška, įvedimu bei pabrangusio lėktuvų fraktavimo įrangai ir kroviniams pervežti.

„Formulės-1“ vykdomasis direktorius Chase Carey‘us: „Jau praėjo pusė šių metų sezono. Per tą laiką išaugo žiūrovų lankomumas ir mūsų dalyvavimas skaitmeninėse platformose. Dabar mes užsiimame strateginio plano ruošimu artimiausiems 3-5 metams. Pagrindinis dėmesys sutelktas naujų sirgalių pritraukimui, kadangi auditorijos didėjimas teigimai paveiks mūsų verslą ir padės pamatus rezultatų gerėjimui ateityje ilgalaikėje perspektyvoje“.

Komentarai (1)


1_Protingas
| 2017 Rugpjūčio 11 d. 11:14
Na sirgaliai ruoškitės - mus trauks!