„Formulės-1“ pilotai negali atsigauti po žinios apie Ch. Whitingo mirtį (1)

„Formulės-1“ pilotai negali atsigauti po žinios apie Ch. Whitingo mirtį
logo Kovo 14 d. 10:46, Red Bull/Getty Images

„Formulės-1“ žvaigždės buvo šokiruotos, kai išgirdo apie netikėtą lenktynių direktoriaus Charlie Whitingo mirtį.

66-erių brito iškeliavimo Anapilin priežastimi tapo plaučių embolija.

„Buvau priblokštas ir iki šiol negaliu atsigauti išgirdęs šią naujieną. Dar vakar su juo kalbėjau ir kartu vaikščiojau šalia trasos. Sunku suvokti, kai ko nors netenkama.

Pažinojau Charlie ilgą laiką ir jis buvo mūsų - pilotų - žmogus. Aišku, būdavo nustatytos taisyklės ir jis stengėsi surasti geriausią sprendimą.

Bet kas galėdavo į jį bet kuriuo metu kreiptis ir Ch. Whitingas stengdavosi visų išklausyti. Jis buvo lenktynininkas ir labai šaunus žmogus", - kalbėjo „Ferrari“ atstovas Sebastianas Vettelis.

„Tai - sunkus momentas. Mačiau dar vakar Charlie kalbantį su S. Vetteliu. Nusprendžiau neįsiterpti į pokalbį, nes ketinau su juo pasišnekėti penktadienį pilotų susitikime, kuris dabar neįvyks dėl šios liūdnos priežasties“, - sakė „Williams“ lenktynininkas Robertas Kubica.

„Tai - didelis sukrėtimas, nes Ženevoje buvau praleidęs visą dieną su Ch. Whitingu ir šauniai pašnekėjome apie daugelį dalykų.

Kai mes atsisveikinome, sutarėme, jog pasimatysime lenktynėse Australijoje.

Kai išgirsti tokias naujienas, tai tiesiog neįtikėtina, juk jam buvo 66 metai“, - sakė „Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas.

Komentarai (1)


BMW.M3
| Kovo 14 d. 15:24
RIP
×