„Formulės-1“ vadovas: lenktynės Zandvoorte įvyks prieš Monako etapą (6)

„Formulės-1“ vadovas: lenktynės Zandvoorte įvyks prieš Monako etapą
logo 2019 Gegužės 16 d. 13:45, FIA

„Formulės-1“ vadovas Chase'as Carey nesiruošia atskleisti, ar į 2020-ųjų tvarkaraštį įtraukta Zandvoorto trasa kitamet išstums Barselonos lenktynes.

Kol kas aiškėja tik vienas dalykas - Olandijos „Grand Prix“ etapas vyks panašiu metu, kaip šiemetinės Ispanijos „Grand Prix“ lenktynės.

„Formulės-1“ savaitgalis Zandvoorte bus surengtas prieš Monako „Granx Prix“, tačiau konkrečios datos negaliu pasakyti.

2020-ųjų kalendorius dar nėra sudėliotas - reikės palaukti mėnesį ar du.

Pernai viską išsprendėme tik rugpjūčio mėnesį, tačiau šiemet išsikėlėme tikslą viską baigti žymiai greičiau“, - tikino Ch. Carey.

Anot užsienio žiniasklaidos, Ispanijos „Grand Prix“ etapas jau paaukotas, nors Barselonos atstovai tikina, jog dar bando vesti derybas su „Formulės-1“ vadovais.


Komentarai (6)
ddt
| 05/23 23:01 Atsakyti
Tesiant spama, istrauka (zemiau) is intervo su vienu is vietiniu. Kuris totaliai neadekvaciai vertina minimus 90k atvykeliu per diena, pamirsdamas, kad LABAI daug ju i lenktynes atvyksta ne is vietos, o is labai toli. Ir visi kaip taisykle vaziuoja savo transportu. Kad tiek zmoniu suvezt shuttle'ais ar, muahaha - dviraciais suvaziuotu, gal.. Ne bet tikrai gera zole ruko tenyksciai :) "To deal with logistical challenges, organisers are working on a ticketing plan that stops individual visitors travelling to the circuit by car.
The idea is to encourage arrival by public transport or bike, or persuade spectators to stay locally to the circuit.
In his interview at the end of 2018, Lammers dismissed concerns about traffic jams as "completely outdated".
"Nowadays you can divide the amount of traffic by three or four," he said. "By using Google Maps, public transport and Airbnb people are travelling way smarter than ever before.
"On a sunny day we have 90,000 beach visitors.
"In a whole year more than five million tourists visit Zandvoort, so we can handle it."
ddt
| 05/23 22:55 Atsakyti
...tereikia tik 80 mln nakvyniu viesbutukuose per siuos metus :))))
ddt
| 05/23 22:53 Atsakyti
maxpower
05/17 09:46

Jei daug investuos gal kažką ir išpeš

Taip. Iškels turbūt kempingą, paasfaltuos stovėjimo aikštelę ir pastatys laikinas naujas tvoras vietoj dabartinių skylėtų. Ir dar padažys šen bei ten. Už 10 lmn tikrai daug ką galima nuveikt :) Nežinau kur jie ką ten jau yra investavę, bet pernai spalio mėnesį vaizdas atrodė kaip dykynėje su siauru pravažiavimu :) Jums visiems taip kabina makaronus, kad gražuuuuu... :) Bet svarbiausia po lenktyniu, i kurias visi turbut eis per kopas, visi plos rankom "kaip buvo grazu". Bet kai pabuni blizganciam Nurburgring'e, apsilaupiusioj Monzoj, gerai prikeltoj Francorchamps, uzleistame Estoril ar net tik karta per metus naudojamoje Monrealio trasoje (as TIK TIEK tesu mates, Monako neskaitau nes ten miestas), supranti ant kiek toli sita nyderlandiska "kacergine" netraukia iki tokio lygio, koks yra kitose trasose. Ir kad 10 mln i trasa ir 30 mln i aplinkine infrastruktura yra ant tiek apgailetinai mazai... Nu bet olrait, liko laukt tik metus, kada mazutis Zandvoort pakeles pagalves mokesti ant 0,5 Eur surinks ekstra 40 mln Eur. Oi tikiu, tikiu. Gera zole jie ruko, spyga taukuota :)
maxpower
| 05/17 09:46 Atsakyti
ddt
05/16 17:45

Aš vis tiek neatsikratau jausmo, kad F1 lenktynės Zandvoorte bus lygiai tas pats, kaip Coldplay pasaulinio turo koncertas Tryškių kultūros namuose.

Jei daug investuos gal kažką ir išpeš
ddt
| 05/16 17:45 Atsakyti
Aš vis tiek neatsikratau jausmo, kad F1 lenktynės Zandvoorte bus lygiai tas pats, kaip Coldplay pasaulinio turo koncertas Tryškių kultūros namuose.
AF1
| 05/16 14:32 Atsakyti
Tai kaip ir aisku del Barselonos.
×

TOP naujienos