G. Andersonas: „Ferrari“ priėmė klaidingą sprendimą vadovu pasirinkdama M. Binotto (7)

G. Andersonas: „Ferrari“ priėmė klaidingą sprendimą vadovu pasirinkdama M. Binotto
logo Sausio 11 d. 20:38, Ferrari

Buvęs F-1 ekipos technikos direktorius Gary Andersonas mano, kad „Ferrari“ komanda priėmė klaidingą sprendimą naujuoju vadovu pasirinkdama Mattia Binotto.

Italas praeityje vadovavo italų ekipos variklių skyriui. Vėliau specialistas tapo komandos technikos direktoriumi, o šiemet buvo paskirtas naujuoju „Ferrari“ komandos vadovu.

„Binotto yra tas žmogus, kuris iki šiol buvo labai geras technikos direktorius. Reiktų jam toliau dirbti tose pareigose“, - kalbėjo G. Andersonas.

„Tai toks darbas, kurį reikia dirbti septynias dienas per savaitę, jokių laisvadienių. Tokie pokyčiai gali jiems turėti neigiamos įtakos. Manau, kad tai blogas sprendimas. „Ferrari“ galėjo pasirinkti vadovu kitą žmogų.“

„Nesuprantu kodėl reikėjo pasirinkti savo geriausią technikos specialistą ir paskirti jį komandos vadovu. Tai politinis postas, o politika nėra stiprioji jo pusė. Kam reikėjo taip pasielgti?“

„Kas nutiks jei šių metų gale „Red Bull“ užims antrą vietą čempionate, o „Ferrari“ liks trečioje ar ketvirtoje vietoje? Taip tikrai gali nutikti. Tokiu atveju bus atleistas Binotto. Jie gali prarasti labai gerą specialistą tik dėl to, jog paskyrė jį dirbti tokioje srityje, kurioje jis nėra stiprus.“

Kol kas nėra aišku kas technikos direktoriaus poste pakeis minėtąjį M. Binotto. Spėjama, jog pastarojo darbus gali pasidalinti aerodinamikos ir variklių skyrių vadovai Enrico Cardile bei Corrado Iotti.

Komentarai (7)


F666
| Sausio 13 d. 20:55
HOX
| Sausio 12 d. 13:33

Nu pagaliau pabudo visi. Geras buvo tas arivabene. Ferrari eilini karta nesamones daro, nestabilumas tikrai atsilieps komandai, ir kitais metais bus daug sunkiau jiems nei siais. Taip kad galime ramiai teigti kad mercedes vel bus pirmi.

Problema buvo ta, kad reikejo rinktis. Tai ir pasirinko.
HOX
| Sausio 12 d. 13:33
Nu pagaliau pabudo visi. Geras buvo tas arivabene. Ferrari eilini karta nesamones daro, nestabilumas tikrai atsilieps komandai, ir kitais metais bus daug sunkiau jiems nei siais. Taip kad galime ramiai teigti kad mercedes vel bus pirmi.
maxpower
| Sausio 12 d. 09:59
Aš tai iš dalies sutikčiau, kad nėra labai protinga savo srities profesionalą siūlyti į vadovo postą, bet kas žino gal ir geras vadovas bus.
ddt
| Sausio 12 d. 09:35
Pradekim nuo to, kad RBR antra vieta lenteleje yra tiek pat toli, kiek mums - iki menulio. Bet kad viena zmogu pasodinti ant dvieju kedziu yra kazkur per viduri tarp "ambicinga" ir "avantiura", tai manau faktas.
parte
| Sausio 11 d. 22:25
Tai gal Ferrari bosai pirma atsiklause pono Binotto, ar jis sutiktu eiti jam siulomas pareigas. Pagal Andersona iseina, kad pats Mattia bus priemes klaidinga sprendima, o ne Ferrari. Ar buvo pasiulymas kaip is Krikstatevio, nuo kurio atsisakyti nera jokios galimybes )).
Ne i tema, bet gandai sklando, kad Mauriciju i Sauberius persa.
F666
| Sausio 11 d. 22:21
jus gal sito tipo nespausdinkit kai jis apie Ferrari raso, nes jis toks Ferru atzvilgiu nesaliskas, kaip koks nuno ar klepsydra. pastarieji kokius 3 etapus dar kopy-peistins sito svaigulio citatas, koks siu metu ferraris shooodas: )))
deivec
| Sausio 11 d. 21:37
kiek viduravimo...
×

F-1.lt pulsas