G. Bergeris: kovoti su M. Verstappenu yra beviltiška

G. Bergeris: kovoti su M. Verstappenu yra beviltiška
logo 2023 Birželio 27 d. 13:45, Getty Images

Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas ir buvęs „Toro Rosso“ komandos bendrasavininkis Gerhardas Bergeris dalyvavo austrų kanalo „ServusTV“ laidoje apie automobilių sportą ir buvo paklaustas apie situaciją „Formulės-1“ pasaulio čempionate, kuriame šioje čempionato stadijoje atsirado ryškÅ«s lyderiai - „Red Bull“ komanda ir Maxas Verstappenas.

„Kaip matote, bandyti kovoti su Maxu yra beviltiška. Tačiau kartu reikia pripažinti, kad nė vienas iš jo varžovų nepalieka labai stipraus sportininko įspÅ«džio, - konstatavo G. Bergeris.-

Kadangi Sergio Perezas pastaruoju metu Verstappeno fone taip pat yra smarkiai pasimetęs, jau pradedama kalbėti apie tai, kad meksikietį gali pakeisti Danielis Ricciardo.

„Danielis yra labai patyręs profesionalas. Bet apskritai, „Red Bull“ visada stengiasi stumti jaunus pilotus, bÅ«tent todėl Verstappenui patikėjo F-1 bolidą, kai jam buvo tik 17 metų, - priminė austras. - Iš kitos pusės, reikia pripažinti, kad statymas už Danielį gali bÅ«ti labai patikimu variantu.

Jei kalbėsime apie pernykštes jo nesėkmes, tai iš tikrųjų niekas nesuprato, kodėl jis labai neužtikrintai atrodė prie „McLaren“ vairo. Bet dabar jis turi šansą vėl pasireikšti „Red Bull“ sudėtyje – jis dalyvaus padangų bandymuose po etapo Silverstoune.

2023 metais visos jau pasibaigusios lenktynės užsibaigė „Red Bull“ pilotų pergalėmis, bet Bergeris atsisakė tai lyginti su 1988 metų sezonu, kai „Formulėje-1“ dominavo „McLaren“ lenktynininkai. Tada Ayrtonas Senna ir Alainas Prostas laimėjo visas lenktynes, išskyrus vieneriais: Monzoje pergalę nuskynė bÅ«tent Bergeris, tais metais lenktyniavęs „Ferrari“ sudėtyje.

„Šiandien lenktynių tapo 50 proc. daugiau nei tais laikais. Akivaizdu, kad važiuoti be klaidų dabar yra sunkiau, - mano sporto veteranas. - Kai dėl „Red Bull“ dominavimo, tai negalima neįvertinti to, kad komandoje ilgus metus dirba pačios aukšÄiausios klasė specialistai, todėl komandoje vyrauja ramybė ir užtikrintumas ir niekas sau neleidžia miegoti ant laurų.

„Ferrari“ šiais metais silpnai pradėjo sezoną. Pernai jie turėjo puikų bolidą ir efektyvų variklį. Vėliau, link sezono pabaigos jie pradėjo nervintis ir tada prasidėjo kadriniai pertvarkymai. Bet aš negaliu neįvertinti „Ferrari“. „Red Bull“ komandoje dirba protingi žmonės ir jie savęs klausia: „Ką reikia dar padaryti, kad varžovai taip ir liktų gale?

Bergeris kelis žodžius pasakė ir apie Fernando Alonso, kuris dabar užima 3 vietą asmeninėje įskaitoje, tik 9 taškus pralaimėdamas Sergio Perezui: „Fernando lenktyniauja ne geriau nei anksčiau, bet jis visą laiką bÅ«davo labai geras. Jei jam labiau sektųsi, jis galėjo laimėti šešis pasaulio čempiono titulus. Stebėti jo darbą trasoje – vienas malonumas. Gerai matyti, kaip jis sugeba prognozuoti įvykius trasoje ir analizuoja varžovų veiksmus. Jis nusipelnęs ne dviejų čempiono titulų, o kur kas daugiau“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218