G. Bergeris netiki „Aston Marin“ pažanga su M. Kracku (1)

G. Bergeris netiki „Aston Marin“ pažanga su M. Kracku
logo Kovo 24 d. 17:36, Aston Martin F1

Buvęs „Formulės-1“ pilotas Gerhardas Bergeris nemano, kad naujasis „Aston Martin“ komandos vadovas Mice'as Krackas gali išvesti komandą į aukštesnį lygį...

Krackas atėjo iš BMW koncerno automobilių sporto padalinio ir pakeitė ilgus metus poste buvusį Otmarą Szafnauerį. G. Bergeris mano, kad specialistas iš Liuksemburgo neatitinka „Formulės-1“ lygio...

Gerhardas Bergeris: „Pažiūrėsime, kas galiausiai išeis, bet aš mačiau Kracko darbą DTM – BMW komanda nebuvo niekada iš tiesų konkurencinga. Vieną dieną jie startuodavo iš gerų pozicijų ir nežinojo, kodėl taip atsitiko. Kitą kartą jie atsidūrė gale – ir vėl nežinodavo priežasčių.

Bet tai buvo DTM. „Formulė-1“- tai visai kitas lygis. Čia reikia būti pačiais geriausiais iš geriausių pasaulyje. Nemanau, kad „Aston Martin“ su M. Krackui pasieks reikšmingų rezultatų. Atleiskite už atvirumą, bet aš taip galvoju.

O štai „McLaren“ pataikė į dešimtuką, pasikvietusi Andreas Seidlą. Su juo kartu atėjo ir kiti stiprūs specialistai – komanda sugrįžo į kelią dėl pergalių. Bet „Aston Martin“ viduje aš to nematau. Surinkti labai gerą komandą „Formulėje-1“ yra labai sunku. Yra tik keli specialistai pasaulyje, kurie puikiai supranta „Formulę-1“ ir sugebėtų komandą nuvesti į lyderių tarpą“.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
kart
IP: 091b086 | 03/24 19:10 Atsakyti
Matėm praėjusį savaitgalį kur McLaren su Seidlu ir topiniais pilotais, o kur Astonas su Kracku ir paydraiveriu :)))
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas