G. Minardi įvertino F. Alonso ateitį

G. Minardi įvertino F. Alonso ateitį
logo Gegužės 20 d. 11:13, A.S.O/DPPI/F.Gooden

Fernando Alonso išvakarėse pranešė, kad jau 2021 metais žada sugrįžti į „didžiąsias lenktynes“. Buvusios „Minardi“ komandos savininkas Giancarlo Minardi yra įsitikinęs, kad ispanui vargu ar verta pradėti naują karjeros etapą „Formulėje-1“.

Giancarlo Minardi: „Aš seniai negirdėjau Fernando. Akivaizdu, kad jis neskuba kreiptis į mane patarimo. Jis iki šiol yra puikus lenktynininkas, bet nežinau, ar verta jam sugrįžti lenktyniauti į F-1 komandoje, kuri nepatenka į geriausiųjų trejetuką. Nemanau, kad tai būtų geras pasirinkimas.

Aš iki šiol F. Alonso laikau vienu iš trijų geriausių šiuolaikinių lenktynininkų pasaulyje, bet neįsivaizduoju, ką jam gali pasiūlyti „Renault“. Kol kas jie yra toli nuo pergalių, dažnai kalbama apie galimą šios ekipos išėjimą iš F-1. Neaišku, kiek metų jie dar praleis „Formulėje-1“, jie neturi didelio biudžeto, nėra stipraus techninio štabo ir aš nematau, kad jie rimtai progresuotų. Alonso tikriausiai galėtų finišuoti dešimtuke su tokia jų mašina, bet ar jam to reikia?

Dabar spėlioti apie „Renault“ formą 2022 metais yra labai rizikinga. Fernando jau 38 metai, jis iškovojo du čempiono titulus ir prarado dar tris dėl kelių taškų. Nemanau, kad tai atsitiko vien dėl jo klaidų, bet jis vieną kartą jau padarė didelę klaidą, iš „Ferrari“ pereidamas į „McLaren“.

Durys į „top“ komandas jam uždarytos, o „Renault“ nėra jokios sėkmės garantijos. O jei nėra galimybės kovoti pačioje „Formulės-1“ viršūnėje, jam derėtų užsiimti kuo nors kitu, išsaugant lenktynininko-universalo įvaizdį, kuris visada važiuoja tik pačiu aukščiausiu lygiu“.


Komentarai (0)
×

F-1.lt pulsas