G. Russellas ir F. Alonso pakomentavo incidentą (27)

G. Russellas ir F. Alonso pakomentavo incidentą
logo Kovo 24 d. 11:20, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd nuotr.

„Mercedes“ sportininkas George‘as Russellas ir „Aston Martin“ atstovas Fernando Alonso turėjo keistą incidentą Australijos GP pabaigoje. Dėl šios situacijos „sidabrinių strėlių“ atstovas galiausiai nebaigė lenktynių, o abu pilotai buvo iškviesti aiškintis pas teisėjus.

Lenktynėms artėjant prie pabaigos vairuotojai kovojo dėl šeštos vietos. G. Russellas važiavo su šviežesnėmis padangomis, todėl spaudė ispaną. Artėjant prie šeštojo posÅ«kio britas priartėjo prie varžovo, tačiau tuomet nesuvaldė automobilio, užvažiavo ant žvyro ir trenkėsi į sieną.

Pats G. Russellas po lenktynių buvo patikrintas FIA medikų komandos, kuri patikino, jog pilotui viskas gerai.

„Aš pats išvažiavau iš trasos, todėl viskas yra mano paties atsakomybė. Tačiau noriu akcentuoti, kad iki posÅ«kio likus šimtui metrų, nuo Fernando atsilikau pusę sekundės. Tuomet staiga skirtumo tarp mÅ«sų praktiškai neliko. Aš atsidÅ«riau visiškai šalia jo pavarų dėžės.

Nežinau ar jis turėjo problemų, ar ne. Esame iškviesti pas teisėjus, o vertinant visas aplinkybes tai yra šiek tiek keista. Dabar neturiu ką daugiau pasakyti. Turiu viską pamatyti. Bendrai esu nusivylęs, kad lenktynės baigėsi bÅ«tent taip.

Akivaizdu, kad iki posÅ«kio likus šimtui metrų Alonso stabdė. Tuomet jis vėl spustelėjo ir normaliai įveikė posÅ«kį. Neketinu jo kuo nors kaltinti tol, kol nepamatysime daugiau. Tačiau daug ratų važiavau už jo ir greitį jis sulėtino tik vieną kartą. Aš to nesitikėjau, jis mane užklupo nepasiruošusį. Ši dalis priklauso nuo manęs, tačiau vis tiek esame iškviesti pas teisėjus, todėl įdomu sužinoti, ką jie pasakys“, - situaciją komentavo G. Russellas.

„Buvau sutelkęs dėmesį į tai, kas vyksta prieš mane, o ne už manęs. Paskutinius penkiolika ratų, ar panašiai, turėjau problemų dėl akumuliatoriaus, dėl diegimo. Lenktynių pabaigoje turėjau šiek tiek vargo, tačiau negalėjau koncentruotis į automobilius, kurie yra už manęs. Gerai, kad su Russellu viskas gerai. Kai pamačiau jo automobilį, buvau labai susirÅ«pinęs.

Žinojau, kad jis važiuoja už manęs ir jau kurį laiką buvo DRS zonoje. Taigi, taip, jis buvo labai arti. Aš tiesiog bandžiau maksimaliai padidinti tempą. Tai nebuvo lengvos lenktynės, apskritai nelengvas savaitgalis tempo prasme.

ŠÄ¯kart mums pasisekė su strategija. Mums padėjo Lewiso pasitraukimas ir saugos automobilio pasirodymas. Tačiau bendrai negalime nuslėpti, jog visą savaitgalį tempas buvo sudėtingas“, - kalbėjo F. Alonso. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Rus
IP: 456b48b | 03/24 12:39 Atsakyti
Nu jo senas lapinas išmaudė jaunuoli, net nesitikėjo kad tas ant tiek žąsiukas... Yra kaip yra gavo bauda, bet alonso yra alonso.. Russelui daug dar ko išmokt..
Aivaras1
IP: 81e968b | 03/24 12:46 Atsakyti
Klepsidra
03/24 12:35

Viskas ok - rimti teisejai, tarp kuriu n kartu ant Alonso rovesis ir i... skaityti daugiau

visiskai pritariu. durnyste nustatineti pilotams kaip gintis (turiu omeni kuria pavara i posuki ivazineti). labai keista precedenta padare. visai nereikalinga. visiskai. ne gi brake test darydamas tu gauni i sikna ir savo lenktynes uzbaigi. cia gali bauduoti kai pask etapas, viena turi kazkiek daugiau tasku, kazkas brake testina ir abu baigia lenktynes. buvau visai pamirses kas tas dundukas alo heiteris herbertas teisejavo
rolandikas
IP: 0ca7136 | 03/24 11:43 Atsakyti
Tai kad jau oficialiai paskelbta, jog Alonso gavo 20 sekundžių ir 3 baudos taškų nuobaudą.
Aa
IP: 81c4a2e | 03/24 13:13 Atsakyti
Klepsidra
03/24 12:35

Viskas ok - rimti teisejai, tarp kuriu n kartu ant Alonso rovesis ir i... skaityti daugiau

Ką tu čia teisini savo meilę vėl, pažiūrėk video YouTube yra 57 ir 58 rato iš ispano mašinos, Alonso max šlykščiai pasielgė ir visiškai teisingai nubaustas yra, o tu čia keli jau savo teorijas, bet koks panašūs epizodas ateityje turetu lygiai taip pat būti baudžiamas. Dar suprasčiau, kai stabdymas yra didelis ir ilgas į lėta posūkį ir šiek tiek per anksti pradeda stabdyti, gali traktuoti kaip klaida, o čia kur tik pristabdyti bolidą reikia, jis stabdė visiskai per anksti, visiškai teisinga bauda.
Aa
IP: 92d1c6a | 03/24 14:17 Atsakyti
Klepsidra
03/24 13:52

Alonso stabde anksciau 100metru - tai draudziama?

Brake test ir dar tokioje greitoje vietoje, net šlykščiai skamba tie jūsų "prigavo miegantį", bahuras 280 atvažiuoja į posūkį ir tikisi kad varžovas priekyje viską darys kaip priklauso, o ne tikrins ji. Ir net ne apie bauda kalbant, tiesiog šlykščiai pasielgė ispanas ir dar bene pačioje prasciausioje imanomoje vietoje. Bet nenustebino manęs jo poelgis, nenustebino ir jo fanų teisininmai, nieko naujo iš jūsų nevisprociu. :) George šaunuolis, labai lengvai "nuleido" viską, ką čia draskytis, be prasmiska su tokiu tiesos ieškoti. :)
Klepsidra
IP: 5fe27c3 | 03/24 12:35 Atsakyti
Aivaras1
03/24 12:25

keista bauda. bet gal as ko nesuprantu. yra buve tu brake testu kur ka... skaityti daugiau

Viskas ok - rimti teisejai, tarp kuriu n kartu ant Alonso rovesis ir i pavesi detas Herbertas, nusprende, kad nuo siol FIA nustatys, kada stabdai pries posuki. Atvere kelia totaliam ***
Aivaras1
IP: 81e968b | 03/24 12:25 Atsakyti
keista bauda. bet gal as ko nesuprantu. yra buve tu brake testu kur kas akivaizdesniu ir net crashindavo kazkiek, bet nieks nebausdavo, nes gi cia labai sunku nustatyti. daug kartu daugelis yra specialiai posukyje priblokave, kad paskui atitrukti. niekad tai nebuvo laikoma kazkokiu nusikaltimu. cia tai is viso, dar ruselas ir pats kazkiek kaltas, ko neneige.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472