G. Russellas: neturėjau ko prarasti (1)

G. Russellas: neturėjau ko prarasti
logo Rugpjūčio 28 d. 19:14, Williams

Šiandien Belgijoje surengtoje F-1 kvalifikacijoje vos „pole“ neiškovojęs George‘as Russellas po važiavimų negalėjo patikėti sėkmingu savo pasirodymu ir pasiektu rezultatu.

Britas į paskutinę kvalifikacijos dalį pateko ne pirmą kartą šiemet. Pradžioje išvažiavęs su šlapiai trasos dangai skirtomis padangomis, britas vėliau pasikeitė padangas ir į trasą grįžo su tarpinėmis padangomis.

„Williams“ pilotas geriausią rezultatą užfiksavo važiavimų pabaigoje ir pirmavo. Jo rezultato nepavyko pagerinti net ir čempionato lyderiui Lewisui Hamiltonui, kuris britui nusileido 0,013 sek.

Vis dėlto pirmą startinę poziciją iš G. Russello kvalifikacijos pabaigoje atėmė Maxas Verstappenas, užfiksavęs geriausią rezultatą tarp visų dalyvių.

„Tiesą pasakius net nežinau ką pasakyti. Žinant kaip mums sekėsi vakar, maniau, kad gerai padirbėjome patekę į antrą kvalifikacijos dalį. O dabar aišku, kad startuosime iš pirmos eilės“, - kalbėjo G. Russellas.

„Manau, kad vyrukai šiandien puikiai padirbėjo. Trasoje visada pasirodėme pačiu tinkamiausiu laiku. Bolidas buvo geras, visiškai juo pasitikėjau. Tad dabar laukiame rytojaus.“

„AtsidÅ«riau tinkamoje pozicijoje, tad neturėjau ko prarasti. Patekome į paskutinę kvalifikacijos dalį, o mums tai nėra normalu. Tad paskutiniam ratui pasilikome maksimalų variklio režimą. Žinoma, rytoj mÅ«sų laukia lenktynės. Tad turėsiu pasistengti komandai iškovoti taškų.“

George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2021 sezono taškai: 16
Komanda: Williams Amžius: 23 m.
Plačiau
„Spa-Francorshamps", Spa
Trasa: „Spa-Francorshamps", Spa (Belgijos GP)
Ilgis: 7,004 km Ratų skaičius: 44
Plačiau

Komentarai (1)
root
IP: 58f2e24 | 08/28 23:23 Atsakyti
Blia, gerai pavarė Russell'as. Sėkmės lenktynėse
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas