G. Russellas: neturėjau ko prarasti

G. Russellas: neturėjau ko prarasti
logo 2021 Rugpjūčio 28 d. 19:14, Williams

Šiandien Belgijoje surengtoje F-1 kvalifikacijoje vos „pole“ neiškovojęs George‘as Russellas po važiavimų negalėjo patikėti sėkmingu savo pasirodymu ir pasiektu rezultatu.

Britas į paskutinę kvalifikacijos dalį pateko ne pirmą kartą šiemet. Pradžioje išvažiavęs su šlapiai trasos dangai skirtomis padangomis, britas vėliau pasikeitė padangas ir į trasą grįžo su tarpinėmis padangomis.

„Williams“ pilotas geriausią rezultatą užfiksavo važiavimų pabaigoje ir pirmavo. Jo rezultato nepavyko pagerinti net ir čempionato lyderiui Lewisui Hamiltonui, kuris britui nusileido 0,013 sek.

Vis dėlto pirmą startinę poziciją iš G. Russello kvalifikacijos pabaigoje atėmė Maxas Verstappenas, užfiksavęs geriausią rezultatą tarp visų dalyvių.

„Tiesą pasakius net nežinau ką pasakyti. Žinant kaip mums sekėsi vakar, maniau, kad gerai padirbėjome patekę į antrą kvalifikacijos dalį. O dabar aišku, kad startuosime iš pirmos eilės“, - kalbėjo G. Russellas.

„Manau, kad vyrukai šiandien puikiai padirbėjo. Trasoje visada pasirodėme pačiu tinkamiausiu laiku. Bolidas buvo geras, visiškai juo pasitikėjau. Tad dabar laukiame rytojaus.“

„AtsidÅ«riau tinkamoje pozicijoje, tad neturėjau ko prarasti. Patekome į paskutinę kvalifikacijos dalį, o mums tai nėra normalu. Tad paskutiniam ratui pasilikome maksimalų variklio režimą. Žinoma, rytoj mÅ«sų laukia lenktynės. Tad turėsiu pasistengti komandai iškovoti taškų.“

George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2024 sezono taškai:
Komanda: Mercedes Amžius: 26 m.
Plačiau
„Spa-Francorshamps", Spa
Trasa: „Spa-Francorshamps", Spa (Belgijos GP)
Ilgis: 7,004 km Ratų skaičius: 44
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218