G. Russellas žada debiutuoti „Formulėje-1“ 2019 metais

G. Russellas žada debiutuoti „Formulėje-1“ 2019 metais
logo 2017 Spalio 11 d. 16:56, Daimler

Praėjusį savaitgalį „Formulė-1“ neteko vieno britų pilotų – Jolyonas Palmeris buvo priverstas išeiti iš „Renault“ komandos ir neturi aiškių perspektyvų pratęsti karjerą, bet kitas britas – „Mercedes“ jaunimo programos pilotas 19-metis George Russellas tapo GP3 čempionu.

Greičiausiai Lewisas Hamiltonas kitais metais bus vienintelis Didžiosios Britanijos atstovu „Formulėje-1“, bet G. Russellas 2019 metais žada jam palaikyti kompaniją.

George Russellas: „Šiais metais aš labai daug dirbau su „Mercedes“, sezono eigoje aš atidirbau dvi dienas su jų „Formulės-1“ mašina bandymuose.

Dar 2016 metų pradžioje atrodė, kad su svajone pasirodyti „Formulėje-1“ teks atsisveikinti – aš neturėjau jokio ryšio su komandomis, todėl aš buvau susikoncentravęs pratęsti karjerą DTM čempionate, bet viskas staiga pasikeitė.

Viskas prasidėjo, kai aš dalyvavau „Formulėje-3“ ir perėjau į „Hitech“ komandą, kuri naudojo „Mercedes“ variklius. Vieną kartą mane pakvietė padirbėti su simuliatioriumi „Mercedes“ bazėje, patikrinimą aš praėjau, o po to įvykiai klostėsi tarsi savaime. Sezono pabaigoje man pasakė, kad mane įtraukia į jaunimo programą ir parūpino vietą ART komandoje GP3 serijoje. Galiausiai aš laimėjau titulą.

Aš jaučiu, kad galiu lenktyniauti „Formulėje-1“ jau kitais metais, bet pasilieku realistu. Automobilių sporte labai svarbu tinkamai pasirinkti laiką, 2018 metais beveik visos laisvos vietos jau yra užimtos, todėl aš nusitaikęs debiutuoti 2019 metais  - tai pagrindinis mano tikslas, bet pakeliui į tai reikia gerai pasirodyti „Formulėje-2“.

„Keletą metų „Formulėje-1“ nebuvo jaunų britų pilotų, bet dabar daugelis baigia pasiruošimą, todėl per artimiausius dvejus-trejus metus situacija ryškiai pasikeis.

Komentarai (0)