G. Steineris: dairomės į visus kandidatus (1)

G. Steineris: dairomės į visus kandidatus
logo Rugpjūčio 26 d. 11:19, Haas / LAT Photo

Kadrų persistumdymai „Formulėje-1“ šiuo metu yra pačiame įkarštyje, kai kurie svarbūs įvykiai pilotų rinkoje jau įvyko, pavyzdžiui, žinoma, jog Fernando Alonso kitais metais pereina į „Aston Martin“, o Danielis Ricciardo šiam sezonui pasibaigus paliks „McLaren“ komandą. Bet kol kas kai kuriose komandose yra laisvų vietų, o kai kurie lenktynininkai neturi naujų kontraktų, tarp jų yra ir Mickas Schumacheris.

Belgijoje žurnalistai „Haas“ vadovo Guentherio Steinerio paklausė, kas gali užimti Kevino Magnusseno partnerio vietą, tačiau G. Steineris atsakė labai apibendrintai: „Jei paklausysime žurnalistų, tai aš jau šiandien turėjau pasirašyti sutartis iš karto su dviem lenktynininkais. Visi galvoja, kad mes turime pasikviesti Danielį Ricciardo, nors gali būti, jog mes apskritai negalvojame su juo bendradarbiauti.

Jei jau kalbėsime apie Danielį, tai esmė ne tame, ko jis pasiekė per savo karjeros metus, o tame, ko jis galės pasiekti ateityje. Tokias atvejais reikia viską įdėmiai pasverti, visi variantai gali būti įdomūs ir mes dairomės į visus galimus kandidatus.

Žinome, kurie lenktynininkai šiuo metu yra laisvi, tačiau net ne visi dabar turi superlicencijas, todėl kalbėti apie tokius net nėra prasmės. Mūsų kandidatų sąrašas nėra jau toks ilgas. Beje, jei kas nors jau nusprendė, kad Mickas kitais metais nelenktyniaus mūsų komandoje, tai tai yra netiesa. Kol kas įmanomi visi variantai“.

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2022 sezono taškai: 37
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
PonasSkausmas
IP: ad03d2d | 08/27 14:43 Atsakyti
Manau HAAS yra pavyzdys, kad negali komandoje būti du beviltiški pilotai. Įsivaizduokit, kad vietoj Magnuseno, būtų rusas pasilikęs. Dabar atrodytų, kad Mikas yra neįtikėtinas talentas, kuris triuškina komandos draugą, o pati komanda po labai prasto sezono padarė žingsnį į priekį ir jau yra stabili vidutiniokė, kuri kartais ir dėl taškų gali pakovoti. Ką gali žinoti, gal ir pernai nebūtu tokie apgailėtini, jei pilotai būtu kiek labiau patyrę.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas