G. Steineris: Mickas turi uždirbinėti daugiau taškų

G. Steineris: Mickas turi uždirbinėti daugiau taškų
logo Rugpjūčio 22 d. 11:45, Pirelli

Haas“ komandos vadovas Guentheris Steineris pažymi, kad Mickas Schumacheris turi uždirbinėti kur kas daugiau taškų jei nori, kad amerikiečių komanda su juo pratęstų kontraktą.

Micko ir „Haas“ sutartis buvo numatyta dvejiems metams ir per pirmus pusantrų metų vokiečiui nepavykdavo finišuoti pirmame dešimtuke, bet Silverstoune jis pagaliau atvėrė savo taškų sąskaitą, finišavęs aštuntas, o Austrijoje užėmė net šeštąją vietą.

Buvo kalbama, neva Michaelio Schumacherio sūnus gali užimti Sebastiano Vettelio vietą „Aston Martin“, bet ši komanda netikėtai sutartį pasirašė su itin patyrusiu ir greitu Fernando Alonso. Kaip toliau klostysis Micko karjera, kol kas nėra aišku, gandų yra visokiausių, bet Steineris įvardijo pagrindinę sąlygą, kuri leistų jaunuoliui pasilikti „Haas“ sudėtyje.

„Pozityvios permainos su Micku prasidėjo Kanadoje. Jau ten, mano manymu, jis atrodė gana ramesnis ir atsipalaidavęs, nors ir nesugebėjo gauti taškų, - pasakojo G. Steineris. - Supratimo neturiu, kodėl įvyko šios permainos.

Paprasčiausiai man pasirodė, kad tada jis buvo labiau atsipalaidavęs ir jau kitame etape uždirbo pirmuosius taškus. Gali būti, jog tai kažkaip tarpusavyje susiję. Kalbant apie tokius vaikinus, sunku pasakyti, kas dedasi jų širdyse, nes jie jau pakankamai ilgai dalyvauja lenktynėse ir išmoko slėpti savo jausmus ir mintis. Jei Mickas nori pratęsti kontraktą su mumis, jis turi uždirbinėti daugiau taškų. Ir dažniau.“

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2022 sezono taškai: 37
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau
Mickas Schumacheris
Pilotas: Mickas Schumacheris 2022 sezono taškai: 12
Komanda: Haas Amžius: 23 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas