G. Steineris: podiumas toliau lieka svajone

G. Steineris: podiumas toliau lieka svajone
logo 2019 Kovo 04 d. 11:57, Haas

Haas“ mašina per bandymus Barselonoje nepasižymėjo nei ypatingu greičiu, nei patikimumu. Amerikiečių komandos vadovas Guentheris Steineris buvo priverstas pripažinti, kad apie pirmąjį podiumą kol kas svajoti dar anksti.

„Podiumas – tai svajonė. BÅ«tų šaunu, jei mus pavyktų užlipti ant podiumo, - sakė G. Steineris. – Regis, praėjusiais metais Baku mes turėjome neblogą šansą jei ne avarija. Taigi, 2018 metais sėkmė nebuvo mÅ«sų pusėje – tikėsimės, kad šiame sezone mums pasiseks geriau.

Gali bÅ«ti, kad situacija pasikeis ir mums atsiras sėkmingas šansas, bet jei viskas klostysis kaip įprasta,  tai į podiumą gali pretenduoti tik trys „top“ komandos. Bet kartais lenktynėse bÅ«na aplinkybių, kad jums viskas gali sektis, jei važiuojate iš  karto paskui trijų stipriausių komandų sportininkus. Tam jÅ«s turite stabiliai važiuoti ketvirtoje pozicijoje ir laukti netikėtumų“.

Pagal kilometražą, nuvažiuotą priešsezoniniuose bandymuose Barselonoje, „Haas“ atsidÅ«rė tik septintoje vietoje iš dešimties – padirbėti produktyviau sutrukdė įvairiausi techniniai nesklandumai.

„Sunku pasakyti, kiek visa tai atsiliepė mÅ«sų pasiruošimui, - komentavo G. Steineris. – Net jei mums nepavyko surinkti visos reikiamos informacijos, reikia dirbti toliau, nes bet kokiu atveju dabar jau nieko pakeisti negalima. O kiek mums tai sutrukdė, aš nežinau. Bet mes susitvarkysime, viskas bus normaliai.

Tikiuosi, kad mes jau išsiaiškinome su visomis problemomis ir jos nepasikartos. Gerai, kai gedimai išryškėja per bandymus, mes norime tikėti, kad išsiaiškinome jų priežastis ir visa tai galėsime likviduoti iki lenktynių.

Suprantama, per bandymus panašÅ«s sunkumai atima daug laiko, bet geriau problemas išspręsti dar prieš prasidedant sezonui. Jei mes išsiaiškinome su nesklandumais, nuo kurių kenčia patikimumas, vadinasi, viskas bus gerai“.

Geriausiu „Haas“ komandos rezultatu praėjusiais metais buvo ketvirtoji Romaino Grosjeano vieta Austrijos GP etape.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas