G. Steineris: turime tik vieną atsarginį sparną (1)

G. Steineris: turime tik vieną atsarginį sparną
logo Rugpjūčio 25 d. 16:50, Haas F1 Team

Haas“ komandos vadovas Guentheris Steineris pakomentavo Nico Hulkenbergo išlėkimą iš trasos pirmoje treniruotėje Zandoorto trasoje, apgailestaudamas, kad avarijoje nukentėjo VF-23 naujas priekinis spanas ir komanda turi tik vieną atsarginį naujos konfigūracijos priekinį sparną.

„Atrodo, kad apgadintas naujas priekinis sparnas ir problema tame, kad mes tokių sparnų turime labai nedaug, - kalbėjo G. Steineris „Sky Sports“. - Supranta., kad geriau buvo to išvengti. Jei jau laužyti, tai geriau ne priekinį sparną ir kol kas nežinome, ar galima bus jį suremontuoti. Manau, kad šansai yra labai nedideli.

Mes dar turime vieną tokį sparną, todėl reikės apsispręsti - rizikuoti ar ne, montuoti šį sparną Nico bolide antrajai treniruotei ar jį pasaugoti rytojui. Galutinį sprendimą priimsime pasitarę su Hulkenbergu, bet kol kas nežinome, kaip pasielgsime. Sportininkų teigimu, naujas sparnas yra gana efektyvus.

Žinoma, mus, kaip visada, jaudina padangų degradacijos lygis ir šį savaitgalį mes išbandome naujus galinių stabdžių ortakius – tai turėtų sumažinti galinių padangų temperatūrą. Tai leis kažkiek sumažinti gana didelį padangų degradacijos lygį ilgose ratų serijose, bet kol kas mes nieko nežinome. Per treniruotes mes neturime galimybės nuvažiuoti tokias ilgas ratų serijas kaip lenktynėse, todėl galutinai viskas paaiškės tik sekmadienį“.



Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Vamzdiec
IP: ac09111 | 08/26 09:14 Atsakyti
„Haas“ komandos vadovas Guentheris Steineris pakomentavo Nico Hulkenbergo išlėkimą iš trasos pirmoje treniruotėje Zandoorto trasoje, apgailestaudamas, kad avarijoje nukentėjo VF-23 naujas priekinis spanas ir komanda turi tik vieną atsarginį naujos konfigūracijos priekinį sparną.//
Mikas Sumacheris po tokios avarijos jau butu apipiltas purvais,koks jis prastas vairuotojas,o nuo Niko kaip nuo zasies vanduo.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749