Gandas: kontraktą tarp N. Hulkenbergo ir „Haas“ organizavo G. Vasseuras (4)

Gandas: kontraktą tarp N. Hulkenbergo ir „Haas“ organizavo G. Vasseuras
logo 2022 Lapkričio 27 d. 12:07, Sauber

Italų laikraštis „Corriere dello Sport“, aptardamas Mattia Binotto atleidimo iš „Ferrari“ komandos direktoriaus posto temą, į šią vietą paskiriant Fredericą Vasseurą, pasidalino su skaitytojais viena įdomia istorija.

Leidinys rašo, kad po to, kai „Haas“ komanda atsisakė 2023 metų sezonui imti Antonio Giovinazzį ir Robertą Schwartzmaną, kuriuos palaiko „Ferrari“, Fredericas Vasseuras, kuris jau tada žinojo apie savo perėjimą į Maranello komandą, padarė taip, kad amerikiečių komandoje atsidurtų Nico Hulkenbergas, kuris pakeitė atleistą Micką Schumacherį.

Prancūzų vadybininkas gerai pažįsta Hulkenbergą iš bendro darbo „Renault“ sudėtyje ir labai seno darbo jaunimo serijose.

Pagal „Corriere dello Sport“ informaciją, „Haas“ vadovas Guentheris Steineris, taip pat žinojęs apie Vasseuro perėjimą į „Ferrari“, palaikė Hulkenbergo kandidatūrą dėl to, kad vokietis yra kur kas stipresnis sportininkas nei Giovinazzi ar Schwartzmanas, be to, jam reikėjo užsitikrinti būsimojo „Ferrari“ vadovo palaikymą.

Niekas netrukdė „Haas“ pasilikti Micką Schumacherį, kuris tikrai šiais metais padarė nemažą pažangą, tačiau Hulkenbergo pasirinkimas sutvirtino „Haas“ ryšius su „Ferrari, iš kur amerikiečių komanda gauna jėgos agregatus, pavarų dėžes ir kitus bolido mazgus.

Gadinti santykių su „Ferrari“ „Haas“ komandai šiuo metu būtų labai nenaudinga: 2023 metais baigiasi buvusio „Ferrari“ vyriausiojo konstruktoriaus Simone Restos nuomos sutartis, kuris šiuo metu amerikiečių ekipoje dirba technikos direktoriumi.

Tas faktas, jog F Vasseuras yra patyręs užkulisinis žaidėjas, kuris moka derinti asmeninius santykius su korporaciniais, buvo žinoma jau seniai – Hulkenbergo atvejis tai dar kartą įrodė.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2023 sezono taškai: 554
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau
Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2023 sezono taškai: 37
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau


Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Stinger
IP: 9bc38bf | 11/28 13:12 Atsakyti
kart
11/27 18:45

Patinka man šitos, kiekieną tarpsezonį prasidedančios, neturinčio... skaityti daugiau

Is serijos neparukes nesuprasi. Ismete schumacheri ir ikiso hulka, kad issaugotu santykius su Ferrari.
MNM
IP: 3d793b9 | 11/27 21:27 Atsakyti
Pagal gandus tai Binoto jau kiek laiko nebe Ferrari vadovas? Kelios dienos? :) Man atrodo maziau tiketi reikia tais pezalais.
RBR
IP: 40d649b | 11/27 21:19 Atsakyti
Toks jausmas, kad apie galimą Binoto atleidimą žinojo puse rikiuotės, tik ne pats Binoto🙂
kart
IP: ff4c1cb | 11/27 18:45 Atsakyti
Patinka man šitos, kiekieną tarpsezonį prasidedančios, neturinčios jokio logiško paaiškinimo, žiniasklaidos istorijos. Vesseuras ir Steineris nori gerų santykių, tai ok, bet kokią prasmę visoje šitoje sagoje turi Hulkas, tai Dievas tėvas žino. Nesantuokinis Vasseuro sūnus ar Eglės giminaitis? Tikėkimės, naujoje serijoje sužinosime.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas