Gandas: kontraktą tarp N. Hulkenbergo ir „Haas“ organizavo G. Vasseuras

Gandas: kontraktą tarp N. Hulkenbergo ir „Haas“ organizavo G. Vasseuras
logo 2022 Lapkričio 27 d. 12:07, Sauber

Italų laikraštis „Corriere dello Sport“, aptardamas Mattia Binotto atleidimo iš „Ferrari“ komandos direktoriaus posto temą, į šią vietą paskiriant Fredericą Vasseurą, pasidalino su skaitytojais viena įdomia istorija.

Leidinys rašo, kad po to, kai „Haas“ komanda atsisakė 2023 metų sezonui imti Antonio Giovinazzį ir Robertą Schwartzmaną, kuriuos palaiko „Ferrari“, Fredericas Vasseuras, kuris jau tada žinojo apie savo perėjimą į Maranello komandą, padarė taip, kad amerikiečių komandoje atsidurtų Nico Hulkenbergas, kuris pakeitė atleistą Micką Schumacherį.

Prancūzų vadybininkas gerai pažįsta Hulkenbergą iš bendro darbo „Renault“ sudėtyje ir labai seno darbo jaunimo serijose.

Pagal „Corriere dello Sport“ informaciją, „Haas“ vadovas Guentheris Steineris, taip pat žinojęs apie Vasseuro perėjimą į „Ferrari“, palaikė Hulkenbergo kandidatūrą dėl to, kad vokietis yra kur kas stipresnis sportininkas nei Giovinazzi ar Schwartzmanas, be to, jam reikėjo užsitikrinti būsimojo „Ferrari“ vadovo palaikymą.

Niekas netrukdė „Haas“ pasilikti Micką Schumacherį, kuris tikrai šiais metais padarė nemažą pažangą, tačiau Hulkenbergo pasirinkimas sutvirtino „Haas“ ryšius su „Ferrari, iš kur amerikiečių komanda gauna jėgos agregatus, pavarų dėžes ir kitus bolido mazgus.

Gadinti santykių su „Ferrari“ „Haas“ komandai šiuo metu būtų labai nenaudinga: 2023 metais baigiasi buvusio „Ferrari“ vyriausiojo konstruktoriaus Simone Restos nuomos sutartis, kuris šiuo metu amerikiečių ekipoje dirba technikos direktoriumi.

Tas faktas, jog F Vasseuras yra patyręs užkulisinis žaidėjas, kuris moka derinti asmeninius santykius su korporaciniais, buvo žinoma jau seniai – Hulkenbergo atvejis tai dar kartą įrodė.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 151
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau
Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2024 sezono taškai: 40
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983