Gandas: su kuo į „Formulę-1“ ateis „Porsche? (1)

Gandas: su kuo į „Formulę-1“ ateis „Porsche?
logo 2022 Spalio 26 d. 16:40, Vytautas Pilkauskas

Šių metų kovą „Volkswagen“ grupės direktorių taryba palaimino dviejų koncerno prekės ženklų - „Audi“ ir „Porsche“ dalyvavimą „Formulėje-1“. „Porsche“ kurį laiką derėjosi dėl partnerystės su „Red Bull“, tačiau prieš mėnesį oficialiai buvo pranešta, kad šios derybos buvo nesėkmingos ir jos nutrūko.

FIA prezidentas Mohammedas ben Sulayemas pranešė, kad galutinai vokiečių kompanija derybų nenutraukė ir ji toliau derasi su kitais potencialiais partneriais. Tačiau dabar skelbiama apie visai kitokius „Porsche“ atėjimo būdus į F-1 pasaulio čempionatą.

Olandijos televizijos „Ziggo Sport“ žurnalistai tvirtina, „Porsche“ yra labai arti susitarimo su „Williams“, pagal kurį nupirktų 50 proc. „Williams“ komandos. Beje, ši britų komanda kaip alternatyva „Red Bull“ buvo svarstoma nuo pat pavasario.

Be to, negalima atmesti ir analogiško susitarimo tarp „Porsche“ ir „Haas“, kuri šiuo metu yra „Ferrari“ partneris. Pagaliau sklando gandas, kad „Porsche“ gali tapti galingu lokomotyvu į „Formulę-1“ ateiti „Andretti“ komandai. Pastaroji jau metus laiko yra pateikusi paraišką dalyvauti F-1 pasaulio čempionate ir net susitarė su „Renault“ dėl jėgos agregatų tiekimo, bet niekaip negauna FIA ir „Formulės-1“ leidimo.

Tuo tarpu „Motorsport“ nepatvirtina nė vieno šio gando. Vokietijos redakcijos teigimu, „Porsche“ šiuo metu betarpiškai nesidera nė su viena iš paminėtų komandų. Ir nors šis prekės ženklas galutinai neatsisakė galimybės ateiti į „Formulę-1“, anksčiausiai jie į kovas trasose galės stoti tik nuo 2027 metų.

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2023 sezono taškai: 8
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau
Williams Racing
Komanda: Williams Racing 2023 sezono taškai: 1
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW44
Plačiau


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
rasytojelis
IP: 85f0e13 | 10/26 23:00 Atsakyti
Kai neturi ką rašyt, tada rašinėja belenką ir gal tipo atspės, čia tas Porsche atėjimas skamba taip pat, kaip ir dauguma buzojo, kad penske pirks MB :D.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392