“Granja Viana” kartingo varžybų rezultatai

“Granja Viana” kartingo varžybų rezultatai
logo 2003 Lapkričio 10 d. 22:16, BMW
Prieš kelias dienas įvyko tradicinės kartingo lenktynės, vykstančios Brazilijoje – 500 mylių „Granja Viana“ varžybos. Šį kartą sėkmė nusisuko nuo ketverių pastarųjų metų šių lenktynių nugalėtojų, kuriais būdavo R.Barrichello ir F.Massa.
Lenktynėse, kuriose kasmet dalyvauja pilotai iš viso pasaulio, šį, septintąjį, kartą varžėsi Rubensas Barrichello, Felipe Massa, Marco Andretti, Tony Kanaanas, Christianas Fittipaldi, Alexas Zanardi, Luciano Burti, Juanas Pablo Montoya, Antonio Pizzonia ir kiti.
Lenktynes po 644-ių įveiktų ratų ir daugiau nei 11 valandų laimėjo Christianas Fittipaldi su komanda.
A.Zanardi su kolegomis finišavo ketvirtoje pozicijoje, o J.P.Montoya, kurio partneris buvo A.Pizzonia – 7-oje.
Rubenso ir Felipe lenktynių baigtis buvo nulemta jau septintame rate, kai Rubensui teko užsukti į boksus variklio pakeitimui. Nors agregatas buvo pakeistas vos per penkias minutes, varžovai per tą laiką jau nudūmė tolyn į priekį.
”Nors turėjome problemų dėl variklio ir startavome tik iš septynioliktos pozicijos, mes pasirodėme maksimaliai gerai iki pat pabaigos,“ – kalbėjo R.Barrichello. „Turėčiau pasakyti, kad esu patenkintas ir labai didžiuojuosi savo draugo Alexo Zanardi rezultatu. Padarysiu viską, kad Alexas galėtų atvykti į Fiorano ir išbandyti „Ferrari“ trasoje.”
Jo kolega Felipe Massa buvo lakoniškesnis: „Variklio problemos, sankabos torso problemos ir kiti veiksniai… tai tiesiog buvo ne mūsų metai.”


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749