H. Marko: D. Kvyatas kitąmet liks „Toro Rosso“ komandoje (4)

H. Marko: D. Kvyatas kitąmet liks „Toro Rosso“ komandoje
logo 2019 Rugsėjo 21 d. 18:35, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko prasitarė, kad Daniilas Kvyatas kitą sezoną toliau atstovaus „Toro Rosso“ komandai.

Kol kas nėra aišku, kas užims antrąją vietą „Red Bull“ komandoje greta Maxo Verstappeno. Anot H. Marko, komanda rinksis tarp Alexo Albono ir Pierre‘o Gasly.

„Jau patvirtinta, kad Kvyatas kitais metais atstovaus „Toro Rosso“. Bent jau komandos viduje tai visiems yra žinoma. Tad rinksimės tarp Albono ir Gasly“, - sakė H. Marko.

Austras pridūrė, kad dėl pilotų kitų metų sezonui komanda ketina apsispręsti po Meksikos GP.

D. Kvyatas „Toro Rosso“ komandai jau atstovavo 63 lenktynėse - daugiau nei bet kuris kitas sportininkas ekipos istorijoje. O ruso Vokietijoje iškovota trečia vieta, buvo tik antras kartas komandos istorijoje, kai vienas iš jos pilotų užlipo ant apdovanojimų pakylos.


Komentarai (4)
RBR
| 09/22 11:09 Atsakyti
Kvyato minusas yra jo nepastovumas. Vienas lenktynes gali labai gerai suvažiuoti, o kitose maltis kažkur gale. Jei ta diena paeina, tai su geru bolidu ir nugalėti galėtų. Todėl ir giria, kad greičio turi. Bet formulėje1 reikia pastovumo. Niekas iš Top komandų nenori su tokiais pilotais sutarčių pasirašyti. Nes jei vienas lenktynės laimi, o kitose neaišku kur važiuoja, tai nėra Top pilotas. Geriausiu atveju stiprioje vidutiniokeje vieta
Camicasee
| 09/21 20:55 Atsakyti
Jonaitis
09/21 19:40

Suzinojes sita naujiena Popovas geros trydos pavare i eteri.

Jo, deja tenka per ruskius žiūrėt, nes morning stremsas nepastovus labai, tai šlykštu klausyt koks nuostabus Kvyatas ir kokia neteisybė :D Kažko mažai lygino komandos draugus po trečiosdalies kur pasikrovė Gasly ir dar smarkiai... Dar ir Sirotkiną prisiminė, kaip Perezas skriaudė :D:DD:
A85 logo rėmėjas
| 09/21 20:35 Atsakyti
Pasisekė sakyčiau, maniau, kad mes lauk po sezono. Bet, matyt, nelabai ką dayugiau imt yra, tai, panašu, kad Marko pasiliks DK kaip benchmarką. Ir jokių vilčių grįžt į pagrindinę komandą. Įdomu tik ar vietoj Gasly Vips ims, ar lempinį Yamamoto.
Jonaitis
| 09/21 19:40 Atsakyti
Suzinojes sita naujiena Popovas geros trydos pavare i eteri.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas