H. Marko: greitai pamatysime, kas ko yra vertas

H. Marko: greitai pamatysime, kas ko yra vertas
logo 2018 Gruodžio 16 d. 10:43, pexels

Red Bull“ koncerno konsultantas Helmutas Marko mano, kad „Red Bull“ komanda su „Honda“ jėgainėmis jau šiemet galėjo pasiekti daugiau...

Helmutas Marko: „Kažkuriuo momentu tapo aišku, kad „Renault“ nesugebės mums duoti jėgos agregatų, kurie leistų pakovoti dėl čempionų titulo. „Mercedes“ bei „Ferrari“ jėgainių mes gauti negalėjome, bet reikėjo kažką daryti. Ir štai dabar, pirmą kartą mÅ«sų istorijoje, 15-tą mÅ«sų ekipos sezoną mes praleisime su automobilių gamintojo parama. Mano galva, tai yra žingsnis teisinga kryptimi „Red Bull“ bei „Toro Rosso“ komandoms.

Šiais metais „Toro Rosso“ jau dirbo su „Honda“ motorais. Mes matėme, kaip jie progresuoja. Taip, komanda gavo begales baudų, bet mes sąmoningai tai darėme, kad galėtų progresuoti motoristai. Mes atlikome modeliavimą ir nustatėme, kad jei šiais metais bÅ«tumėme naudoję „Red Bull“ važiuoklę kartu su „Honda“ jėgainėmis, tai bÅ«tumėme pasiekę geresnių rezultatų.

Skeptiški „Renault“ komentarai dėl „Honda“ motorų? Apie tai net neverta svarstyti. 2019 metais mes pamatysime, kas ko yra vertas“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218