H. Marko: norime iškovoti dar keturias pergales (2)

H. Marko: norime iškovoti dar keturias pergales
logo Rugpjūčio 29 d. 18:53, Red Bull Content Pool

Per pirmus 14 šio sezono etapų „Formulėje-1“ „Red Bull“ lenktynininkas Maxas Verstappenas iškovojo devynias pergales – palyginimui galima patekti faktą, kad per visą praėjusių metų sezoną, kai Maxas iškovojo pasaulio čempiono titulą labai aštrioje kovoje su Lewisu Hamiltonu, Verstappenas iš viso laimėjo dešimt lenktynių.

Belgijos GP užsibaigė pergalingu „Red Bull“ pilotų dubliu ir komentuodamas šÄ¯ rezultatą, komandos konsultantas Helmutas Marko teigė, kad pasiekti tokio rezultato buvo lengviau nei buvo galima tikėtis.

Helmutas Marko: „Viskas buvo daug paprasčiau nei mes įsivaizdavome. Jei atvirai, ypatingo užtikrintumo neturėjome, bet jau po kelių ratų pamatėme, kad prieš Maxą atsivėrė tušÄia trasa ir jis važiavo kur kas greičiau už kitus. Jis lenktynes nuvažiavo labai užtikrintai. Pastaruoju metu jis laimi lenktynes gana lengvai. Tai tapo įmanoma derinant užtikrintumą savo jėgomis ir aukšÄiausiu meistriškumo lygiu, kurį demonstruoja Verstappenas. Be to, mÅ«sų mašinose – labai patikimi varikliai, leidžiantys kovoti dėl pergalių. Taigi, dabar viskas klostosi mums sėkmingai.

Asmeninėje įskaitoje Maxas turi užtikrintą pranašumą, bet priekyje dar laukia 8 etapai, kiekviename už pergalę bus skiriama 25 taškai, be to, Brazilijoje įvyks šeštadienio sprintas, todėl mes kol kas negalime leisti sau atsipalaiduoti. Mes tęsiame darbus, juolab, kad dar yra likę aspektų, kuriuose galima pasitempti. Likusiose lenktynėse mes dar norime iškovoti 4 pergales.

Jei kalbėsime apie Sergio Perezą, tai jis, be abejo, progresuoja, bet jis privalo pilnai įsijungti į darbą jau nuo pirmos penktadienio treniruotės. Gali bÅ«ti, kad bendromis pastangomis mes dar sugebėsime iškovoti kelis pergalingus dublius. Ir tada „Red Bull“ sportininkai užbaigs pasaulio čempionatą pirmoje ir antroje vietose asmeninėje įskaitoje – toks yra artimiausias mÅ«sų tikslas“.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2022 sezono taškai: 759
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2022 sezono taškai: 454
Komanda: Red Bull Amžius: 25 m.
Plačiau


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Helis
IP: 7d58bd4 | 08/30 18:27 Atsakyti
Manau, norėtų titulą (titulus) iškovot dar Europoj.
CCCCP
IP: 1dd7233 | 08/30 10:56 Atsakyti
gerins sezono pergalių rekordą? Reikia 14
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas