H. Marko nepatenkintas „Renault“ jėgainėmis (19)

H. Marko nepatenkintas „Renault“ jėgainėmis
logo 2015 Kovo 13 d. 16:40, Red Bull/Getty Images
„Red Bull“ komandos konsultantas Helmutas Marko niekada nepasižymėjo labai didele diplomatija. Kai pirmąją treniruočių dieną Danieliui Ricciardo teko didžiąją dalį dienos prasėdėti boksuose dėl jėgos agregato vidaus degimo variklio gedimo, H. Marko labai griežtai atsiliepė apie „Renault“ jėgaines.
„Siaubinga diena. Jei po 50 km nuvažiuotos distancijos sustoja garaže dėl variklio gedimo, tai ką galima apskritai pasakyti apie 4 jėgos agregatų taisyklę per sezoną. Regis, įvyko kažkoks visai naujas gedimas, su kuriuo mes nebuvome susidūrę per žiemos bandymus.
Visuose keturiuose boliduose varikliai veikia kur kas blogiau nei per testus – mes laukėme progreso, o iš tikrųjų žengėme žingsnį atgal. Jei bolidas yra nestabilus stabdymo metu, o motoro galios negalima kontroliuoti akseleratoriumi, neįmanoma dirbti su kitais nustatymais. Šiuo metu mes labai daug atsiliekame nuo lyderių.
Mes turime labai greitai suprasti, kas atsitiko, kodėl situacija pablogėjo. „Red Bull“ komanda gali padėti „Renault“ kompanijai dirbant su jėgainės programine įranga, bet tam jie turi mums duoti visus duomenis ir suteikti priėjimą prie tokio darbo“.
[gallery id=1111 rand=rand]

Komentarai (19)


Audrius Večkys
| 2015 Kovo 13 d. 22:16
Na, F1 komandos konsultantas tikrai, tiek varikliuose, tiek viskame kitame apskritai, raukia tikrai ZIAURIAI DAUG. Prie ko cia diplomtija? Jis yra klinetas, o renault yra tiekejas. Jis turi pilna teise sakyt ka nori, ir reikalaut. :)
Saldas
| 2015 Kovo 13 d. 21:37
Nors man labai nepatinka Helmutas, bet patiko si karta kaip pasake - tiesiai sviesiai. Horneris butu pasakojes (ir tikiu kad visa savaitgali pasakos) kaip Renault patobulejo, bet dar daug darbo reikia idet, visi sunkiai dirba, visi zino ka reikia daryt, sunkiai dirbs kad pasiektu ir panasu slamsta.
Paganinis
| 2015 Kovo 13 d. 20:45
Manau, kad Marko dar vienu žingsneliu priartino Ranault kaip komandos sugryžimą į f-1 :))
poncijus
| 2015 Kovo 13 d. 20:33
>pleimind kad nieko kito nebelieka,kai slamsta palaiko...
pleimind
| 2015 Kovo 13 d. 20:02
prie ko cia dabar Kimis? kodel sitam saite amzinai kazkas nori kazka pazemint, negi negalit palaikyt savo megstamu pilotu/komandu kitu sudais nedrabstydami?
Larensas
| 2015 Kovo 13 d. 19:54
Kimis Valdo, Raikkonnas yra negatyvas, o ne Renault.
weegiz
| 2015 Kovo 13 d. 18:10
Kimis Valdo >> techniskai nei vienoje masinoje stebuklu nera: normaliai eksploatuojant laiko visos. prie "geru" noru - uzpjausi bet kuria..
SmOg3R
| 2015 Kovo 13 d. 18:07
Ko jūs visi nepatenkinti tokie? :D Džiaukitės, kad išvis dalinasi informacija žmogus, kas pastaruoju metu tikrai retas reiškinys. Kitas jau greičiau pameluos, nei netyčia kažką pasakys naudingo ar įdomaus, o dažniausiai apskritai pritakys frazę kurią naudoja kiekvienam klausimui.
lukas88
| 2015 Kovo 13 d. 17:52
tas marko tai tik kalbet ir te moka o seip visiem bedu yra .cia kam idomu http://en.wikipedia.org/wiki/Renault_Grand_Prix_results
poncijus
| 2015 Kovo 13 d. 17:44
su raudonu renuku as apskriesiu saule, su raudonu renuku as aplink pasauli lekiu...
×

F-1.lt pulsas