Hiperminkštosios debiutuos Abu Dabyje lenktynių sąlygomis (2)

Hiperminkštosios debiutuos Abu Dabyje lenktynių sąlygomis
logo 2018 Lapkričio 20 d. 13:34, Pirelli/LAT Images

Abu Dabio GP etape komandos naudos tris pačių minkščiausių sudėčių padangas – superminkštąsias, ultraminkštąsias ir hiperminkštąsias. „Pirelli“ lenktynių padalinio vadovas Mario Isola papasakojo, kuo paremtas toks pasirinkimas, o taip pat patvirtino, kad šioje trasoje lapkričio 27 ir 28 dienomis bus surengti padangų bandymai.

Mario Isola: „Eilinį kartą mes į GP etapą atvešime minkštesnes sudėtis nei ankstesniais metais. Hiperminkštosios padangos bus pristatytos lenktynėse tik šeštą kartą ir trečią kartą stacionarioje trasoje. Antra vertus, hiperminkištosios ne pirmą kartą naudojamos Abu Dabyje – šios padangos jau buvo išbandytos pernai bandymų metu. Dabar gi hiperminkštosios debiutuos lenktynių sąlygomis. Įdomu, kokias strategijas pasirinks komandos – taktiniai žaidimai prasidės jau per kvalifikaciją šeštadienį.

Eilinį kartą komandos po lenktynių turės galimybę išbandyti kito sezono padangas. Suprantama, kad jos dirbs su 2018 metų bolidais, bet bandymai ekipoms vis tiek duos informaciją, kuri bus naudinga ateityje“.

Komentarai (2)


gagarin
| 2018 Lapkričio 20 d. 14:51
Kurią nereikia ardyti po lenktynių, kaip miesto trasas.
Stinger
| 2018 Lapkričio 20 d. 14:00
Kas yra stacionari trasa ?
×

F-1.lt pulsas